Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mivel vigyem fel a szemöldök...

Mivel vigyem fel a szemöldök tetoválásra az utóápoló krémet?

Figyelt kérdés

Nem rég lettem túl a korrekción. Sajnos nagyon kidobta a festéket a bőröm korrekció előtt, szinte alig látszott. Lehet, hogy amiatt, mert fülpiszkálóval vittem fel az utóápoló krémet, amivel lehet kicsit megdörzsöltem(?) Jobb lenne az ujjaimmal felvinni óvatosan, hogy véletlenül se "kaparjam meg"?


Lehet arra is jobban kéne ügyelnem, hogy vékonyabb rétegben vigyem fel. Naponta kétszer is felvittem, de lehet elengendő lenne egyszer is. Kinek mi a tapasztalata? Milyen tanácsaitok vannak arra, hogy hogyan lehet minél jobban vigyázni rá?



2023. febr. 18. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha megmosod előtte a kezed, akkor ujjal is jó lesz, csak ne dörgöld, és ne a körmöd alatti koszt kend bele.


Az nem lehet, hogy álmodban vakartad ki esetleg? Mennyire vagy nyugtalan alvó?


És igen, a túl sok krém fel tudja puhítani a varrt, ami ez után jóval sérülékenyebb.

2023. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Óvatos, tapogató mozdulatokkal vinném fel ezután. Sajnos előfordult, hogy éjszaka arra keltem, hogy elkezdtem dörzsölni, de azonnal abbahagytam. Nyugtalannak azért szerencsére nem mondanám az alvásom.


Igyekszem figyelni ezekre.


Köszönöm a válaszod!

2023. febr. 18. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!