Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy áltatok az első tetoválás...

Hogy áltatok az első tetováláshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Októberben lesz az első tetoválásom és picit félek. A tetovalasomnak tobb jelentése lenne ha ra nézek, viszont felek hogy megunnám vagy esetleg nem tetszene. Nagyon rég szemezek vele, csak annyira nem vagyok biztos benne, mert nem szeretném megbánni hamár eletem végéig ott lesz.

Ez egy Hold és Szaturnusz lenne melyet 2 kéz fog össze és lenne közöttük pár csillag, jelentését inkább meghagyom magamnak mert picit személyesebb


2023. szept. 15. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Úgy, hogy örültem utólag, hogy nem csináltattam.
2023. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha már előre ettől tartasz, ne csináltasd meg. Sokan évek, évtizedek távlatában még úgy is megbánják, hogy a tetkó elkészültekor biztosak voltak benne, hogy imádni fogják örökre, egyszerűen azért, mert a személyiség folyamatosan változik, a minta a bőrön viszont ugyanaz marad. Ha te már most bizonytalanul állsz ehhez, az nem jelent sok jót.
2023. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb próbáld ki a hennát - az csak max két hétig marad rajtad, annyi idő alatt talán segít dönteni, hogy hordanád-e a mintát életed hátralévő részében.
2023. szept. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A hennás megoldás nagyon jó ötlet!
2023. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as igaz nem hennával hanem ilyen matrica megoldással próbáltam és nekem úgy bejött, észre sem vettem mert nem is volt időm vele foglalkozni illetve olyan helyen volt ahol nem is látszódik.
2023. szept. 16. 07:33
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha ilyentől tartasz, akkor inkább ne csináltasd meg. Nekem több tetkóm is van, én ezt nem gondolom túl. A bőröm csak bőr, a tetkó egy dísz (akkor is, ha én is jelentéssel bíró tetkókat varratok magamra). Nincs mit megbánnom rajta, mostantól a bőröm ott olyan és kész.

Annyit ajánlok, hogy ha mégis megcsináltatod, és nem vagy teljesen magabiztos, akkor olyan helyre rakasd, ahol nem látszik ki nyári ruházat alól se, vagy legalább nincs szemelőtt. Így van is meg "nincs is".

2023. szept. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
87%
Én nagyon vártam, mert évekkel azelőtt kitaláltam meg minden csak pénzem nem volt rá. A megfelelő tetkóst is sokáig kerestem. Azóta is csak ő varrhat rám. Szóval nekem nagyon jó élmény volt, olyasmi, hogy végre teljesült a vágyam. Most 4 tetkóm van, olyan, mintha mindig is a részeim lettek volna, el se tudnám képzelni a testem nélkülük.
2023. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már most ezen aggódsz, akkor egy kicsit várj még, amíg biztos leszel benne.
2023. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

Számomra döbbenetes, hogy értelmes és teljesen normális fiatalok képesek életük végéig elszennyezni a saját bőrüket ki tudja milyen festékekkel, vegyi anyagokkal pusztán azért, mert "jól" néz ki.


Ennyire a felületes külsőségek korát éljük? Hát ennyire.

2023. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

9-es, tetoválások szó szerint az őskor óta léteznek, nem mai találmány. Ennyi erővel remélem nem hordasz fülbevalót se, meg csak zsákot hordasz alkalmiruhák helyett is.

Egész nyugodtan ki lehet húzni a fejedet a hátsó fertályadból.

2023. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!