Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan tervezzek mintát erre...

Hogyan tervezzek mintát erre a témára?

Figyelt kérdés
szeretnék nagyon tetoválást, elsősorban azért mert tetszik, de olyat szeretnék aminek van jelentése, hogy ne bánjam meg, mert eléggé sűrűn változik a véleményem bizonyos dolgokkal kapcsolatban, és ami most tetszik, lehet 1 hét múlva már nem. egyik ismerősöm is ezt tanácsolta, hogy csak olyat aminek jelentése van.ő rajta egy képsorozat van, egymáshoz kapcsolódnak a képek. van rajta egy harcos aki térdel és védekezik, egy földbe szúrt kard amin egy mérleg van, és eldönti hogy merre fog eldőlni a harc, van még rajta egy halálangyal, egy sima angyal. kicsit kacifántos, de ő azt mondta hogy az életében volt egy nehéz helyzet, és abból talpra állt és azt szimbolizálja, és ezért nem fogja megbánni soha. nekem az életemben az egyik meghatározó pont, hogy évekig nem tudtam elfogadni magam, el voltam hízva, súlyos depresszió évekig, öngyilkosságon is gondolkoztam emiatt, de dolgoztam magamon nagyon sokat, és most már elfogadtam magam és megelégedtem magammal. a tetkós azt mondta, hogy gondolkozzak hogy mik azok a dolgok amik segítettek. az egyik nyilván a konditermi edzés, mert ugye az változtatta a legnagyobbat a külsőmön, de egy sulyzót pl nem akarok magamra varratni. olyasmin gondolkodtam, bár leeht hogy hülyeség, hogy a régi énem szembe néz az új énemmel, és emklékeztet arra hogy oda soha ne kerüljek vissza, csak ezt nem tudom mivel lehetne szimbolizálni
nov. 25. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:

(Azt a tetoválást aminek van jelentése ugyan úgy meg lehet bánni ,mint aminek nincs.)

Amúgy a tetoválód nem akar kicsit kreatív ötletekkel megdobálni? Mert ez az új én néz szembe a régivel jó tematika alapanyag lehet. Amúgy meg lehetne tényleg fogni ezt, hogy farkasszemet néz két valami, az egyik oldalt a pozitív másik oldalt a negatív karakter.

nov. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a tippet, mèg nem mondtam neki, csak èn gondolkoztam rajta. ismerős azt mondta hogy ne bízzam másra, de szerintem ha ötleteket adok neki akkor biztos többre jut mint én. nyilván meg lehet bánni azt is aminek van jelentése, csak azért más ha ránézek arra a tetkóra ami egy élethelyzethez kapcsolódik, mint ha csak azért csináltatok egyet mert megtetszett. hogy lehetne angolul rákeresni ilyesmi mintàkra, hogy egymással szembe néz valami? nem nagyon találtam
nov. 26. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!