Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Világosabb barna szemöldök...

Világosabb barna szemöldök tetoválás eltávolítása?

Figyelt kérdés

Kb 5 éve kitetovaltattam a szemöldökömet az alapból sem lett olyan szép és vékony is lett nagyon ( a tetováló nagyon bena volt még attól is vekonyabbat akart de az már nagyon csúnya lett volna) valamilyen barna volt vagy valami hasonló nem tudom a pontos nevét. Ez vörösre kopott nagyon csúnya volt ezért júliusban elmentem újra kitetováltatni, viszont már nyilván máshoz.

Sokkal szebb lett a forma is jó lett picit vastagabbra csinálta 100x jobb volt így mint vékonyan de sajnos ez is kezd vörösödni🥲 számítottam rá mert mondta a kozmetikus is hogy valószínűleg az előző miatt jobban fog kopni stb.

A bőröm zsíros és nehezen akarta befogadni a pigmentet gondolom q zsírossag miatt, mert amikor az elsőt csinálták ott még nem volt ilyen a bőröm és "szerencsémre" azt befogadta a bőröm🤣 ami jó lett volna azt már nem.

Na mindegy... egyébként nagyon kopik is és arra gondoltam hogy lézerrel vagy valamivel eltávolittatnám.

Szerintetek egy halványabb/nagyon enyhén vörösödő/gyorsan kopó szemöldököt könnyen el lehet távolítani?

Láttam hogy valakinek több alkalom szükséges de ott teljesen fekete erős vagy régi 100 éves még mindig erős tetoválás volt.

Mit gondoltok ?



jan. 26. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen folyamat és valószínűleg nem is kell teljesen eltávolítani. Ha eléggé meghalványodik már könnyen javítja profi. A legszerencsésebb talán az lenne, ha olyan szalont találnál ahol távolítani és tetoválni is tudnak, így végig segíthetnek a folyamaton. De még azt sem tartom kizártnak hogy igazán profi smink tetováló színkorrekcióval nem e tudja ellen hangsúlyozni a vöröses árnyalatot, ahelyett hogy csak barnával megpróbálja elfedni.
jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!