Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok a tetoválásról?

Mit gondoltok a tetoválásról?

Figyelt kérdés
Ha egy lánynak van tetoválása azt a férfiak jó szemmel nézik? Mit gondoltok első pillantásra ha valakin tetoválást láttok? Egyből elitélik emiatt az embert?

2012. júl. 9. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért kellene elítélni? Az ő dolga,az ő teste! :)
2012. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálam mínusz pontnak számít, ha egy lánynak tetoválása van. De ez miatt nem ítélek el senkit:)
2012. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
16 éves csaj vagyok és van tetkóm...engem nem ítélnek el,sőt..bár attól függ,hogy mit varratsz magadra:)
2012. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha egyedi tetoválása van, és nem valami tucat, pl r*bancrendszám, vagy lepke a háton, vagy írás a csuklón, akkor tetszik, vonzó
2012. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
legyen jelentősége a számodra, amit egy életen át viselsz. és ne érdekeljen senki véleménye. a barátom abszolút nem szereti az ilyen dolgokat, mégis együtt van velem...
2012. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, legyen jelentősége a viselőjének ÉS legyen szépen kidolgozott tetoválás. Ez a másik nagyon fontos szempont. Számtalan ocsmány tetoválást lehet sajnos látni.. És ez egy nőnek főleg nem válik előnyére.


Egy tetoválást viselő 26 éves nő.

2012. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom. Nekem amikor erre gondolok, az a kép villan be, hogy mi lesz vele öregkorában? Megnyúlik a bőre, és cs egy fekete paca fog látszani. De nem is kell a nagyon öregekre gondolni. Mivan, ha egyszerűen kieresedik a kezed? (ha kézre akarod)
2012. júl. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 SzilKa ***** válasza:

Őszintén, kit érdekel, mi lesz öregkorában a tetkójával? Mire mi öregek leszünk, addigra teljesen szokványos látvány lesz a tetovált idős ember. Amúgy se mutogatja magát annyira senki 80 évesen, nem pakolja ki ugy magát, mint egy tizen-huszonéves.

Svájcban nem egy kutyát sétáltató öreglányt láttam pl. rózsa tetkóval az alkarján és tök aranyosak, mosolyogtatók voltak. Vagány nagyik :)

2012. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem mintát szeretnék, hanem egy angolul vagy franciául idézetet az egyik lapockámra aminek a végén madarak vannak.

Ezzel a felirattal:

Azt hiszem, most már értem, hogyan tudja legyőzni ez a világ az embert.

2012. júl. 10. 14:31
 10/14 anonim válasza:

Szia, szerintem azt ne a lapockádra varrasd:-), egyébként tetszik az ötlet, tartalmas:-))


Mi lesz, ha öreg leszel? Sose értettem ezt az ostoba kérdést.. ezt elkezdte szajkózni valaki, azóta mindenki ezt a hülye sódert nyomja..sablonduma.. bocsi, nem akarok off lenni, de ez felcseszi az agyamat..-ezt annak, aki az öregedéssel hozakodott elő.


Nekem 3 db tetkóm van, mind színes, a legnagyobb egy kb 12x20 centis oldschool-jellegű kép. Szerintem megosztja a pasik véleményét, mert erre már nem lehet azt mondani, hogy "bár nem bírom a tetkós nőket, de ez még elmegy ;-)". De nem gond, mert a tetkó ellenző pasikkal általában nem is evezek egy csónakban:-))

2012. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!