Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok a tetoválásról?

Mit gondoltok a tetoválásról?

Figyelt kérdés
Ha egy lánynak van tetoválása azt a férfiak jó szemmel nézik? Mit gondoltok első pillantásra ha valakin tetoválást láttok? Egyből elitélik emiatt az embert?

2012. júl. 9. 10:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Előző vagyok:-)

30 már elmúltam, de azt látom, hogy a mostani huszonévesek egyre ötletesebb és jobb tetoválásokat varratnak, szerencsére nem csináltattok nonfikat, meg elcsépelt virágokat fekete nonfiguratív indákkal a lábszárra: ezt leginkább az én korosztályomon látom..


tetszik az alkar-tetkó, de én ezt nem csináltathattam volna, mert olyan helyen dolgozom, ahol sajnos ez alapján kiszuperálnának..ezért van a hátamon.


Bevallom őszintén, én annyira szeretem a jó tetoválásokat, hogy magam vinném a gyerekemet a szalonba és még a tetkó kitalálásában is segítenék neki ;-)))

2012. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, tetkókkal. (két felkar fullra, mellkas tele, lapocka)

Sokan nem nézik jó szemmel, de utcán járkálva pozitív véleményt is kapok, leszólítanak, megcsodálják őket, kérdezősködnek.

Párkapcsolatnál nem tudom mennyire baj, én párom imádja őket, tetkó mániás a lelkem.

Érthető okokból engem nem zavar máson a tetkó, bár tudom fogni a fejem, ha béna a kivitelezés, vagy egy hülye poén tetkó van valakin.

22/L

2012. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja, öregségre szólva, ilyen lesz:


[link]


Nem lesz fekete paca, nem fog elmosódni, tönkre menni. Szóval téma letudva, csak sokan nem néznek utána.

2012. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

15:15-ös nem tudtam, hogy egy ilyen elfuserált senkinek, mint te még van képe női eszményképről beszélni.

Ja, és ha a társadalom ilyen ostoba, korlátolt s.fejekből áll, akkor magam rekesztem ki belőle inkább!

2012. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!