Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Azoknak van tetoválásuk, és...

Azoknak van tetoválásuk, és piercingjük, akik nem tudják elfogadni a testüket?

Figyelt kérdés

Haverom mondta, mikor valaki felhozta, hogy hú de szeretne egy tetoválást.

Azt mondta "Na...-.-' azoknak van tetoválásuk, meg piercingjük, akik nem tudják természetesen elfogadni a testüket, és kell rá valami ékszer. És ha már nem elég az ékszer, akkor jön a tetoválás, piercing..."


Igaz ez?



2013. máj. 13. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én sem vagyok megelégedve a testemmel,de ha csinéltatnék egy tetkot akkor sem lenék megelgedve.Számora nem hozna megelgedést,nekem ez egy kiegészítés,jelentés hordozó.A divat tetkosokra lehet ez a megállapítás igaz.
2013. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen egyénfüggő, biztos van olyan is, aki azért, bár őket nem tudom megérteni. Például nekem nagyon tetszik a fogékszer, de mivel nincs tökéletes amerikai fogsorom, ezért nem csináltatok, nem fogom még odaterelni a figyelmet a fogaimra. Én éppen ami tetszik azt hangsúlyoznám ki magamon, lapos hasam van,tetszik a köldök piercingem benne... Az orromat még tinédzser kori lázadásból lyukasztattam ki vagy 16 éve kb, akkor ez még nagy szó volt, nem volt nagyon senkinek... Intim piercinggel éppen a páromat leptem meg egyszer.A tetoválásaimnak meg jelentősége van, akkor mentem amikor éppen nagyon boldog voltam vagy éppen teljesen magam alatt, például mikor meghalt a szerelmem :( Na én ezekért és elégedett vagyok a testemmel. Mellesleg imádom az ezüst ékszereket, minden mennyiségben :) A tetoválásokról meg az a véleményem, hogy manapság inkább divatból csináltatják az emberek, én lassan már senkit nem ismerek akinek nincs valami, lehet éppen csak egy kis virág, vagy felírat..stb , de ,,nekik is kell, hogy legyen,, -jelszóval. Na ezt kielemeztem :)
2013. máj. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Mia_may ***** válasza:
Èn pont azért tetováltatok mert most már megtanultam elfogadni a testemet:)) mármint a tetoválásom, a mentális gyógyulásomat jelképezi majd
2013. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Én elfogadom magam, és nagyjából elégedett vagyok az alakommal, mégis van nyelv-köldök-intim piercingem! De csakis azért, mert tetszik!
2013. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem viszont pont azok csináltatnak pl. piercinget, akik meg vannak elégedve a testükkel! Mert egy szép, lapos hasú nő előbb fog csináltatni mondjuk köldök piercinget, mint egy olyan nő, akinek nem lapos a hasa, és elégedetlen magával!
2013. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Anyám is ezen a véleményen van, mert van 3 tetoválásom, orrpiercingem,köldökpiercingem,rook piercingem, illetve intim piercing.

Nem vagyok megelégedve, de nem érzem magam tőlük többnek.

2013. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én akkor kezdtem tetováltatni amikor elégedett lettem magammal, ill pont nem érdekel mások véleménye.
2022. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!