Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 19 éves vagyok, orvosi egyetem...

19 éves vagyok, orvosi egyetemre készülök, fogorvos szeretnék lenni, de szeretnék tetoválást. Hátráltathat ez valamiben?

Figyelt kérdés

Félek attól, hogy ezért nem lesz állásom, mert van tetoválásom!

A bal kezemre szeretnék egy teljes karos tetoválást,

Mondjuk olyasmit, mint ami david beckhamnek van!


A mai világban még mindig van ennek jelentősége?

Szerintetek lehet ebből bajom?


Köszi a válaszokat!


2013. máj. 17. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:

és tudod már, hogy azt a teljes kart mivel fogod kitölteni? vagy csak akarsz tetoválást.

van ennek jelentősége, pláne ha valamilyen egészségügyi területen akarsz elhelyezkedni. én meggondolnám a helyedben.

2013. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Van pár ötletem... Csak olyan dolgokat szeretnék, amik jelentettek valamit az életemeben, angyal motívumot és pár absztrakt dolgot, hogy kitöltsék a helyet!


Szerinted lehet belőle hátrányom?

2013. máj. 17. 09:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha látható helyen lenne igen. Lehet belőle hártányod. Olyat csináltass amit a ruha eltakar. Nekem két ismerősöm van 30 körülüliek. Mindekettő megbánt már pár tetkót ami miatt nem kaptak meg melókat. egyiknak a nyakán van ami gondot okoz a másiknak a kézfején. A többi ami van nekik nem látható azokkal nincs is gond.
2013. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, hátrány érne, nem szívesen alkalmaznának. Ha tetoválást szeretnél, olyan helyre, amit könnyen eltakarhatsz bármikor. Kézre ne, gondolom nem akarsz 40fokban is hosszú ujjú pólóban lenni.
2013. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha fogorvos leszel, akkor szerintem se legyen olyan tetkód, amit nem tudsz eltakarni, ha arról van szó. Az emberek gyakran nem bíznak meg a tetováltakban. Valamiért ez így van. Ha egyszer magánpraxisod lesz, akkor ez létfontosságú, hogy az emberek mit gondolnak rólad. Jobb nem megcsináltatni, mint évekkel később megbánni. De ha szeretnéd próbálj ki olyat, ami csak pár évig tart, aztán eltűnik. Lehet, hogy addigra már nem is fog hiányozni. Most már ilyenek is vannak, amik 3-5 év alatt felszívódnak.
2013. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

SZia! Én személyes ügyfélszolgálaton dolgozok, fél karos teljes tetoválással. A ruha mindig olyan, h takarja, bár néha kilóg. Pozitív visszajelzéseket kaptam mindig.

De eü-ben nem tudom... Mondjuk akkor hosszú ujjúban kéne lenned, ha ez nem baj (40 fokban pl....), akkor szerintem bevállalhatod nyugodtan.

Egyébként meg olyan gáz ez az egész... Múltkor olvastam a neten, h vmelyik északi országban (azt hiszem Norvégia), ott semmiféle előítélettel nincsenek a tetováltakkal szemben és olyan is simán kap normális munkát, akinek a nyaka, keze tetovált!!! Elmaradott nép a magyar, az a baj. :(

2013. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A tetkót nem azért szeretném, hogy takargassam!

Sajnos akkor inkább lemondok róla :/

Régi vágyam ez, de túl nagy ára van neki.

Nem szeretném, ha egy ilyen apróságon múlna a karrierem...

Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak!

2013. máj. 17. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagybátyám az egészségügyben dolgozik, mentőápoló (nem orvos), mindkét kaján van jól látható tetoválás, és eddig nem volt hátránya belőle, pedig több helyen is dolgozott.
2013. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly előtt eltört a kezem és egy tetovált doki gipszelte.

Tavaly az egyik ismerősömet kísértem be az ügyeletre a kórházba, a doki srácnak fülbevalója volt és tele volt tetoválva MINDKÉT karja.

Ma pedig láttam egy mentőt, a mentőorvosnak kilógott a keze az ablakon és tele volt tetoválva.

2013. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!