Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vannak itt még olyanok, akik...

Vannak itt még olyanok, akik hozzám hasonlóan undorítónak találják, hogy lassan a legtöbb fiatalnak van tetoválása?

Figyelt kérdés
Én személy szerint mindig is ódzkodtam a tetoválástól. mert 1. csúnya, 2. hülyén fog kinézni 2060-ban, 3. bizonyos körökben, rendezvényeken nem odaillő. Manapság pláne divatba jött (hála A tetovált lány, Fekete Hattyú című filmeknek, a Miami Ink című műsornak és társaiknak (divatbemutatók, művészlapok, bulvármédia egyéb megjelenései). Csak ám a celebeknek lesz pénzük tökéletesen leszedetni mondjuk 2018-ban a mintákat, addig a csóró emberek ott fogják viselni örökké, mire adott mintátazat kimegy a divatból, komikum tárgyává válhatnak.

2013. jún. 17. 20:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%
Nincs jobb dolgod, mint azon hergelni magad hogy kin van tetoválás? Amíg nem rajtad van, addig miért érdekel?
2013. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel a férfiak 90%-a nem mutat úriemberként. Nem hiszem, hogy a tetkó megléta-nem léte változtatna ezen. Főleg ha gagyi a cucc rajta (olcsó kínai bermuda, feliratos gagyi póló stb.), akkor ugyanolyan "lepukkantan" mutat, mintha igen.
2013. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Mindegy, szent a béke, nekem is vannak barátaim, akik viselik, cukkoltam is őket érte, de nem vesztünk össze. Nekem nem tetszik, van akinek, igen. Ennyi a történet.
2013. jún. 18. 21:06
 24/28 anonim válasza:

Egy normális ember nem divatból csináltat tetoválást, ha már varrat magára valamit. A másik meg az, hogy mi is nagyon jól tudjuk, hogy ez életünk végéig velünk marad, és ha valamelyiket megbánjuk, azt még mindig el lehet fedetni egy másikkal (ha olyan a tetoválás is..), és meg van oldva.

Én 21 éves lány vagyok, és rajtam is ékeskedik már 3 tetoválás. Az elsőt az apám csinálta, akit talán már soha az életembe nem láthatok, de a tetoválás, amit csinált, itt marad rajtam örökre! Már ezért is megérte.

"A tetoválás nem divat, hanem életérzés."

2013. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

személy szerint engem az olyan emberek idegesítenek, mint amilyen te is vagy.

elolvasva a válaszaid, hála égnek, hogy nincs ilyen ember a környezetemben. tuti rühellnélek.

különben meg az, hogy emiatt cukkoltad a barátaid, marha nagy értelmi színvonalra vall...

ha ennyire unatkozol, foglald el magad.

2013. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Én már befejeztem a vitát, nem folytatom. A kérdésre, amit kiírtam, azt hiszem, nagyjából megkaptam a választ. Bár lehet, hogy nem teljesen tükrözi az össznépi véleényt, mivel ezt a fórumot inkább a velem ellentétes véleményen lévők látogatják. Tudom, hogy egy kicsit érzékenyen érintette ez a kérdés a témában érdeklődőeket, de a véleményemet továbbra is fenntartom.
2013. jún. 20. 21:12
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező jogosan tette fel a kérdést, az itt válaszoló "tetováltak" többségénél érezhető ennek megléte...nem épp az értelmes emberek benyomását keltik, ha ilyet látok, mindig úgy tekintek rájuk, mint egy törzs tagjaira, akiket jobb nagy ívben elkerülni.

Ha munkaadó lennék, 100%, hogy nem vennék fel ilyen embereket.(legfeljebb aszfaltozásra, sóderhordásra)

2013. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nevetséges ez a meddő vita. Sőt ez nem is vita, mert nem kerülhetnek közelebb a felek egymásoz.

Jogos lenne, ha kiírnék 1 kérdést azzal, h "ti is úgy látjátok, hogy kakaót csak igénytelen, gyerekes emberek isznak?" Ugye, hogy butaság?

Tetováltként mondom, hogy soha nem ért megkülönböztetés emiatt, igaz olyan helyen van, ahol takarja a ruhám. Ha valaki a fejemhez vágná, hogy mi lesz vele 2060ra, akkor azt mondanám, hogy valószínűleg velem öregedett meg addigra... Ha valakit zavar, akkor ne barátkozzon velem. Az emberekről, akik ez alapján ítélnek el, és küldenek betonozni, meg van az én véleményem is. :)

2013. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!