Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vannak itt még olyanok, akik...

Vannak itt még olyanok, akik hozzám hasonlóan undorítónak találják, hogy lassan a legtöbb fiatalnak van tetoválása?

Figyelt kérdés
Én személy szerint mindig is ódzkodtam a tetoválástól. mert 1. csúnya, 2. hülyén fog kinézni 2060-ban, 3. bizonyos körökben, rendezvényeken nem odaillő. Manapság pláne divatba jött (hála A tetovált lány, Fekete Hattyú című filmeknek, a Miami Ink című műsornak és társaiknak (divatbemutatók, művészlapok, bulvármédia egyéb megjelenései). Csak ám a celebeknek lesz pénzük tökéletesen leszedetni mondjuk 2018-ban a mintákat, addig a csóró emberek ott fogják viselni örökké, mire adott mintátazat kimegy a divatból, komikum tárgyává válhatnak.

2013. jún. 17. 20:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a saját bőrével mindenki azt csinál, amit akar. Amíg nem kötelező a tetoválás engem nem érdekel kin van illetve kin nincs. Nekem van egy családi ismerősöm. A pasi 40 feletti, főorvos. Neki is van tetoválása. Nem bármikor látható helyen. Ráadásul azoknak a hatóanyagoknak a latin neve, amelyekre allergiás. Egy baleset után ez a tetkó nála életmentő volt. A mentő orvos ugyanis tudta értelmezni. Szóval nem minden tetoválás felesleges :)
2013. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Szerintem a tetkóval alapból nincs gond.Tényleg szép,igényes minták vannak,és nagyon jókat lehet látni.DE!

Ezektől a mai divatszövegektől én is agyf*szt kapok,rühellem,mint a sz*rt,és legszívesebben megtiltanám nekik,hogy 2-3 év múlva leszedessék.Amúgy én tetoválás párti vagyok,nagyon szeretnék is,nem egyet,nem kettőt,de nem ilyen:"forever young" meg hasonló divatfasságokat.

2013. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, azzal a különbséggel,hogy nekem alapjáraton nem tetszenek a tetoválások, én magamnak nem csináltatnék és nem örülnék ha a páromnak/családtagomnak lenne, viszont el tudom ismerni ha egy tetoválás szép,ízléses,profi,különleges stb. attól függetlenül,hogy nekem nem kéne. A baj valóban az, hogy rengeteg igénytelen,kontár,csúnya,kommersz tetoválást látni és ez engem is elborzaszt. Persze mit érdekel engem,hogy más hogyan csúfítja el magát...nem érdekel, csak megvan róla a véleményem,amihez jogom van,mint másoknak ahhoz,hogy azt tetováltassanak magukra,amit akarnak.
2013. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nekem magamon nem tetszik a tetkó, de undorítónak nem tartom, max. az ilyen nagyon igénytelen sufnitetkókat meg az ízléstelen típusúakat. Azzal kapcsolatban meg, hogy később hogy fog kinézni... hát, megnézném azt a nyugdíjast, aki úgy mutogatná a testét meg a tetkóit, mint ahogy fiatalkorában. Sokakon meg még a megereszkedett bőr mellett is vagányan hat.
2013. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
80%

Minek kell általánosítanod, hogy a tetoválás csúnya? A normális, igényes, profin elkészített tetoválás igenis lehet szép.

Igen, bizonyos körökben nem odaillő, de ez az ország ilyen. Olvastam a múltkor, hogy (asszem) Svédországban simán felvesznek öltönyös állásra is valakit, akkor is, ha látszik a tetoválása.

Ebben az országban viszont egy csomó olyan ember él sajnos, aki olyan, mint egy vénlány matektanár. Te is ilyen vagy talán? ...

Nem tudom, téged miért idegesít, zavar az, hogy más hogy néz ki... Ki ne menj az USÁ-ba, mert agyvérzést kapsz... Pf...

Ultra g.áz vagy ám, hallod...

Nem tudom, miért nem lehet mindenkit elfogadni olyannak, amilyen. Mindenkinek szürkének kéne lenni (mint te vagy)?

2013. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
amúgy te tényleg elhitted hogy valakit érdekel a véleményed a tetoválásokról?
2013. jún. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítenek a tetkôsok, piercingesek, szemüvegesek,fogszabályzôsok, azok akiknek van hajuk,söt azok is akiknek nincs stb ... Az emberek 100% -a rendelkezik a felsoroltak közül minimum egy küllemi tulajdonsâggal. Ha valami nem tetszik ne nézz oda , menj el mellete. Hidd el mindenki letolja a vèleményed ahogy gondolom te is ha egy idegen megjegyez rajtad valamit. Az èletben sokkal nagyobb problémâk is akadnak mint az hogy ki mit tesz a testével, nem a te zsebedböl hûzza ki a rávalôt illetve az adott motivum se rajtad fog dîszelegni 2060-ban.
2013. jún. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ezért kell jól meggondolni a tetováltatást és olyat csináltatni,amit sohasem fogsz megbánni.Holtbiztosnak kell benne lenned,nem csupán divatból csináltatni egyet.

És pardon,de nem mindegyik tetoválás csúnya.A másik meg az,hogy nem 60-70 évesen akarod mutogatni a testedet,jobb esetben.Ha meg mégis,akkor meg olyan helyre csináltatod,ahol gond nélkül el tudod takarni.

2013. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy tetszenek, de nem a tömeges divattetkók. Viszont nem varratnék magamra semmit... Mindig abba gondolok bele, hogy rontja a munkaesélyeket, meg mondjuk ha ünneplőbe kellene valahová mennem, akkor hogy nézne ki fehér blúz alatt egy fekete (vagy színes) valami... Oda meg minek tetkó, ahol csak én látom...
2013. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit megsérteni, de az igényesen, sok óra alatt elkészített tetoválás is tud nagyon csúnyán kinézni, ha a viselője valami gagyi ruhát vesz fel, nyáron beleizzad, majd úgy bemegy vele a Tescoba. A sok c*gány és a sok proli között a diplomás ember ugyanúgy lepukkantan mutat a tetoválással, míg akiknek nincsen, nem keltenek ilyen benyomást. Úriembernek mg kell tudni maradni.
2013. jún. 18. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!