Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit tennél ha a gyereket...

Mit tennél ha a gyereket nyaktetkót csináltatna nélkületek?

Figyelt kérdés

Az első tetoválásomat 16 évesen csináltattam a mellkasomra, a következőt a lábamra 17 évesen és a szüleim teljesen kiborultak miatta mert nem tudtak róla és nem is engedték volna meg. A mellkasomra is akkor csináltattam amikor külföldön voltak 2 hónapig, én meg apám tesójával voltam és ő megengedte. Nagyon ellenzik az egészet. Most már 18 vagyok és a nyakamra is csináltattam mert tetszik és hasonlítani akarok a példaképemre is. Nem tudják meg nem is megyek haza pár napig. Szerintetek hogy fognak reagálni? Lehet enyhíteni valahogy?

18F


2013. szept. 24. 20:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
gyereked*
2013. szept. 24. 20:56
 2/14 anonim válasza:
30%

És nem gondoltad,hogy esetleg megkönnyíted a saját helyzeted és most az egyszer elmondod nekik hogy te most ezt a tetoválást nagyon szeretnéd,nem csak pillanatnyi hóbort és meg szeretnéd kérdezni erről a véleményüket?

Szerintem értékelték volna

18/L

2013. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

De az első kettő után,ezt már szerintem le fogják szarni:DDd

18/L

2013. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mondtam már nekik, hogy akarok de az volt a válasz, hogy szó se lehet róla :D
2013. szept. 24. 21:11
 5/14 anonim ***** válasza:

elmagyaráznám a gyerkőcnek, hgoy normális helyen tetoválnak, aztán szépen elvinném HIV, hepatitis és egyéb hasonlók szűrésére...


amúgy javaslom várj még pár évet a látható helyre tetoválással, mert nem nagyon lest munkád tetkóval ebben az országban


(ja és mielőtt megkapnám, van tetoválásom, nem ellenzem alapból)

2013. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*normális helyen nem tetoválnak 18 alatt szülő nélkül
2013. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

jajj ez nem olyan egyszerű ám, hogy majd elmondjuk hogy milyen fontos és belemennek... az én szüleim sem engednének meg semmi ilyesmit.

amúgy szerintem 2 után már annyira nem fognak kiakadni, viszont szerintem nyakra hülyeség... munkahelyeken még most is nagyon előítéletesek az emberek, ha nem tetoválóművésznek vagy gyármunkásnak készülsz, eléggé ronthat a helyzeteden a látható helyen lévő tetkó

2013. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Normális helyen csinálták, normális emberek. Munkát meg majd találok.
2013. szept. 24. 21:17
 9/14 anonim ***** válasza:
ki a peldakep? :d mills?
2013. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Normális helyen csinálták, normális emberek." akkor még egyszer, 18 alatt normális helyen nem tetovál senki, max sufniban, szalonban nem


"Munkát meg majd találok." ja, ha ez így menne, akkor ez lenne a tökéletes világ


"

2013. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!