Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnátok ha a párotok...

Mit szolnátok ha a párotok nélkületek menne nyaralni, mert ti valamilyen okból nemtudnátok menni? (nem egyedül menne)

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 12:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Hát attól függ. Ha ilyen tinijárogatásról van szó, nem is élünk együtt és barátokkal menne - akkor ok.

Ha az én esetemről lenne szó, minthogy együtt élünk, hát így nem mennék ebbe bele, de tuti, hogy ő eleve nem menne másokkal nyaralni.

2012. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
együtt élünk
2012. máj. 16. 12:33
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha konkrétan rólunk lenne szó, először is meglepődnék, másodszor pedig nagyon rosszul esne. Minden kapcsolatban más a mérce. Lehet, hogy valahol ez belefér. Nálunk nem.
2012. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Ez attól is függ, hogy előre megbeszélt dolog volt-e, és csak később derült ki, hogy te nem tudsz menni, vagy eleve tudta, hogy te semmiképp nem mehetsz. Ha te mondtad vissza, akkor nem várnám el, hogy miattam ő is itthon maradjon. viszont ha az egészet úgy szervezte le, hogy tudta, te biztosan nem tudsz menni, akkor én kiakadnék az biztos.
2012. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miért történik mindez. Ha én valamiért akadályoztatva lennék (munkahelyi, egészségügyi, családi stb.) okokból, miért hagyná ki a feleségem a nyaralást? Na jó, ha haldoklom egy kórházban, akkor ne menjen el nélkülem nyaralni. Én se mennék. De lehet olyan helyzet, előfordulhat, ahogy már elő is fordult.
2012. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Rosszul esne.
2012. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Megmondanám neki, hogy retúr jegyet ne vegyen.-))
2012. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Mi már jártunk így, férjem a sógorom családjával ment el a Balatonra 4 napra, mert nem én nem kaptam szabadságot. Nem vágott földhöz a dolog, irigykedtem egy picit, hogy lazíthatnak. Nem volt ebből veszekedés, fordított esetben engem is elengedett volna a párom. 28/N (2 éve vagyunk házasok, ez tavaly nyáron volt.)
2012. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ mi lenne az ok.

Elmondod?

2012. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
53%

Velünk megtörtént régebben. Nem lett jó vége.

Ő utánam bánkódott, és ki idegelte vele a haverjait, én meg sértve éreztem magam, amiért nélkülem elment. Sajna nem tudtam elmenni vele.

Mostani párommal is előfordul, de egészen más okokból. Ő tavasztól késő őszig dolgozik, ezért megengedi, hogy a barátnőimmel, esetleg családommal nyaraljak! Sőt ő ajánlja fel, hogy ne búslakodjak, itthon nélküle...

2012. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!