Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit tennél ha a gyereket...

Mit tennél ha a gyereket nyaktetkót csináltatna nélkületek?

Figyelt kérdés

Az első tetoválásomat 16 évesen csináltattam a mellkasomra, a következőt a lábamra 17 évesen és a szüleim teljesen kiborultak miatta mert nem tudtak róla és nem is engedték volna meg. A mellkasomra is akkor csináltattam amikor külföldön voltak 2 hónapig, én meg apám tesójával voltam és ő megengedte. Nagyon ellenzik az egészet. Most már 18 vagyok és a nyakamra is csináltattam mert tetszik és hasonlítani akarok a példaképemre is. Nem tudják meg nem is megyek haza pár napig. Szerintetek hogy fognak reagálni? Lehet enyhíteni valahogy?

18F


2013. szept. 24. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9%
Persze, 18 évesen még naiv vagy, de sajnos a való életben még tetoválás nélkül is nagyon nehéz munkát találni. Ha nem valami extrém hiányszakmában akarsz dolgozni, akkor bizony nagyon lecsökkented az esélyeidet egy látható tetoválással. Ez nem az az ország, ahol egy nyak-tetovált ember simán dolgozik orvosként... Én már az első két tetoválásodat is leszedettem volna lézerrel (hiszen akkor még nem voltál 18, a tetoválót meg simán bepereltem volna, mert szülői engedély nélkül hozzád sem nyúlhatott volna). Mivel 18 vagy, ezért már beleszólásom nem lenne, azonban lehet, hogy elküldenélek otthonról, ha ennyire "érett" vagy, boldogulj ahogy tudsz....
2013. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

sajnos tényleg hátrány az ilyen helyen lévő tetkó :S persze ha szereted akkor tökjó, leszedetni meg nem éri meg szerintem. fájdalmas, hosszú, drága...

tényleg ki amúgy a példaképed?:D

2013. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem a tetoválásokat,nekem is van pár,meg még lesz is:)Én megengedném a gyerekemnek a tetkót,de csak ha nem ilyen szar divattetkókat varrattat magára,ha nem olyat aminek számára van is jelentése.Amúgy,annó én is szülői engedély nélkül csináltattam tetkót.Nekem nem mondtak semmit mikor meglátták,sőt még tetszett is nekik.
2013. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ilyen nem lesz mert nevelést fog kapni.
2013. szept. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!