Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mihez hasonlítható érzés egy...

Mihez hasonlítható érzés egy tetoválás, vagy "mennyire" fájdalmas a felkaron (a külső részen)?

Figyelt kérdés
Az első tetoválásomat csináltatnám,csak hát még soha nem csináltattam,így nem is tudom mihez viszonítani,illetve,hogy kb mire számíttsak?

2013. okt. 15. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hova szeretnéd, mert a fájdalom nem mindenhol egyforma.
2013. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Krizsa Tattoo ***** válasza:
A tetoválás semmi máshoz nem hasonlítható érzés ( jó értelembe) Amúgy a felkar külső része nem a legvészesebb hely.
2013. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SzilKa ***** válasza:

A felkar külső része nem olyan vészes. Amúgy az epiláláshoz szokták hasonlítani.


Egy tetováló

2013. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Epilálni nem szoktam,mondjuk nem is vagyok az a fájdalom miatt siránkozó emberi lény.

Most vagyok úgy,hogy kezemre azt mondom,hogy tetováltatható,vagyis már nem a 12 évvel ezelőtti méret.

Kb 20 magas és 15 széles nonfi tetkót csináltatnék.

2013. okt. 16. 19:24
 5/8 SzilKa ***** válasza:

Ha szabad kérdezni, miért pont nonfit? Olyan semmitmondó, csak úgy "van"... Komolyan érdekelne.


Egy tetováló

2013. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos mint írtad,semmit sem fejez ki ,viszont bennem maga a nonfiguratív minta egy bizonyos elgondolkodtatást indít el,és érdekesnek találom az egyszerű mintát,magyarul mint egyes képeken,műalkotásokon ,amik görbe és egyéb vonalakból állnak,nekem mind mást fejez ki a maga értelmében és mind másra emlékeztet.
2013. okt. 16. 20:25
 7/8 SzilKa ***** válasza:
értem, köszönöm :)
2013. okt. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bloodking válasza:
Ha teheted olvas egy érdekes könyvet. Vicc újságot. Én kaptam a nyakara kettőt hogy nyugodjak le mert nem tudtak tetoválni mert úgy nevettem. Észre sem vettem hogy végeztek.
2013. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!