Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen érzés a tetoválás?

Milyen érzés a tetoválás?

Figyelt kérdés
Nincsen nagy fájdalom tűrő képességem még csak 14 éves vagyok és lány.. de nagyon szeretnék tetoválást a csuklómra, de nagyon félek...:/ Mihez tudnátok azt az érzést hasonlítani? Kérlek segítsetek :)

2013. nov. 13. 17:30
 1/9 anonim válasza:

Csak a saját tapasztalatomat tudom elmondani!

Nekem maga a kontúrozás nem fájt,még csikizett is,de aztán a satírozás már igen,br az sem olyan volt hogy üvöltöttem a fájdalomtól,hanem olyan égető érzés,mint amikor valami nagyon csíp és közben forró is egyben.

De ez is inkább csak akkor volt fájdalmasabb mikor már többször átment rajta.

Ennek ellenére bevállanék még egyet.

2013. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :)
2013. nov. 13. 17:55
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon minimálisan fájt még a csontos részeknél is. de teljesen egyén függő. viszont remélem nem mostanában akarsz tetoválást!
2013. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én két hete csináltattam egy tekót. Nekem fájt,d el lehet viseli. Nem álltunk meg pihenni és így nem kellett a megnyugodott bőrbe újból bele marni.

Ja és azóta akarok még egyet,sőt a szemhéjamat is tetováltatom.(smink tetoválás lesz)

Nyugi kibírod :) Az eredményért meg éri .

2013. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát de, mostanában szeretnék... :) Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. nov. 14. 19:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
16 alatt egy jó tetováló szóba sem áll veled, 16 és 18 között szülői beleegyezés kell hozzá. mellesleg amit most lehet, hogy nagyon szépnek és jónak gondolsz 10 év múlva kaparnád le a bőröd, hogy hogyan lehettél ennyire hülye. nem a tetoválás ellen vagyok, nekem is van 2, de én vártam 18 éves koromig, megkerestem a lehető legjobb tetoválót és olyanokat varrattam eddig amik teljesen bele vannak épülve a személyiségembe. gondold ezt még át... a személyiséged sem forrott még ki
2013. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
mintha ártatlan szirének simogatnák a tarkódat egy madártollal és közbe halkan lágy, kedves dallamokat dúdolnának
2013. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én most csináltattam az elsőt. A kontúrral semmi nem volt, na de a szinezés.... majd beszartam, de megéri!

Am nekem 0 a fájdalomtűrésem.

Olyan érzés mintha égetnék a bőrt.


18/F

2013. nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát rendben.. Köszönöm :)
2013. nov. 16. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!