Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék egész karos tetkót,...

Szeretnék egész karos tetkót, de nem tudom hogy ez egy fizikoterapeutának készülő embernek mennyire jelent hátrányt?

Figyelt kérdés
mondjuk ha úgy megyek állásinterjúra is meg dolgozni is, hogy hosszú ujjú ing vagy kardigán van rajtam, akkor lehet belőle probléma? az ilyeneknél már az is baj ha egyáltalán tudomást szereznek róla hogy van? a másik meg hogy mennyire kell rá figyelni napozásnál, kell e vele valami pluszt csinálni, esetleg több fakrotos krémet kenni? vagy letakarni? (gondolom érzékenyebb lesz utána a bőröm, ez csak ezért kérdezem) előre is köszönöm a válaszokat! 16/l
2014. márc. 11. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
16 évesen, lányként szerintem felesleges ilyesmin agyalnod... Egyébként se értem miért kellene egyből egész karosban gondolkozni... Miért nem lehet takarható helyre varratni?
2014. márc. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem most akartam, hanem később. és csak így elgondolkoztam ezen. gondoltam megkérdezem hátha kapok valami rendes választ
2014. márc. 18. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, megcsináltattad?
2019. márc. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!