Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék egy tetkót de nem...

Szeretnék egy tetkót de nem tudom milyet, hogy döntsek/válasszak? (Amúgy 17 évesen korainak gondoljátok? Nektek mikor volt az első és mi? )

Figyelt kérdés

17 vagyok, lány. Kiderült hogy inzulinrezisztenciám van, ezért nem sikerült egy évig tartó kemény diéta és heti edzés mellett egy kilót se fogynom. Most viszont ott tartok, hogy 90 kilóról lefogytam 70 alá. Gondoltam ez megérdemel egy tetoválást. Már gondoltam rá hogy csináltatok csak nem tudtam hogy végül is minek azon kívül hogy szép. De most ez jó oknak tűnik. A vállamra szeretnék valami kis apróságot amiről eszembe juthat hogy megéri küzdeni egy célért.

Ebben kérnék segítséget. Nem nagyon van ötletem, mármint konkrét. Lehet egy szó is, vagy egy rövid idézet is mondjuk a kitartásról vagy az akaraterőről. Esetleg egy apró pillangó vagy madár vagy nem is tudom, ilyesmi. Vagy a kettő kombinációja, kis minta és egy kis szó vagy idézet.

Tudnátok segíteni és ötleteket adni? Esetleg képet csatolni vagy privátba megírni hogy mire gondoltatok? Előre is köszönöm a normális válaszokat!! :)



2014. júl. 31. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem a 20-25 évet várd meg, jobban jársz.


Elhiszen, hogy nagy eredmény volt a fogyás, de ha ilyen kondítciókkal nézel az élet elé, sanszos, hogy lesz még rajtad túlsúly. Biztos kell neked ez a guilt trip egy életen át emlékeztetőnek?

2014. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen csináltattam az elsőt és semmi más indíttatásom nem volt csak az, hogy tetszett.

Gratullok a fogyáshoz, ha nagyon szeretnéd a tetoválást, szerintem vágj bele. Keresgélj a neten, nagyon szép virágokat is láttam már, nekem mondjuk azok jobban is tetszenek, mint a madár vagy a pillangó, de ez teljesen a te döntésed, csináltass olyat, ami neked tetszik :)

18 év alatt szülői beleegyezés is kell, ezt vedd figyelembe.

2014. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem, az hogy szép nem jó ok, a fogyás miatt sincs értelme. Nekem is szép volt 17 évesen a delfin tetkó meg a rózsás, madaras, még a pókhálós is tetszett nagyon. Eltelt 10 év azóta, szerencsére nem csináltattam ilyeneket, mert ma már rettentő cikinek tartom. Semmi jelentése, gyerekes, unalmas tetoválások. Szerintem akkor csináltass amikor saját határozott elképzelésed lesz róla hogy mit hova miért... semmiképp ne egy tucat tetkót varrass magadra. Mindenki megbánja.
2014. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gratula a fogyáshoz. Mivel nem ismerem az ízlésed így kicsit nehezen tudok tanácsot adni.

Hogyha szót vagy idézetet választanál akkor maradj a magyar nyelvnél, semmi japán/kínai/arab stb mert a fene se tudja hogy mi kerül a válladra :D Azt tudom javasolni, hogy keress rá, hogy melyik állat mit jelent, mit szimbolizál mert biztos lesz olyan köztük ami a kitartást jellemzi. Egy egyszerű nonfiguratív állat is szép lehet.

2014. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

19 évesen csináltattam először tetoválást és egy (saját magam rajzolt) stilizált főnix volt egy latin felirattal, annak jelképére, hogy bármi jöhet az életben, én mindig fel fogok állni (okokat most hagyjuk).


17 évesen szerintem még ne csináltass. Válassz ki egy mintát és ha 1 év után is annyira tetszik, akkor mehet :)

Grat a fogyáshoz.

2014. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Még gondolkodom rajta. Viszont az állat szimbolikája megfogott. Keresgélte egy kicsit... a puma illik rám? Vagy honnan tudjam melyik vagyok én igazából?


PUMA - az erő felszínre hozása.

Megtanítja az embert arra, hogyan hozza ki magából a legtöbbet, és hogyan erősítse meg a szívét úgy, hogy ezáltal kézbe veheti saját sorsa irányítását. Amikor támad, nem hezitál, a másik legsérülékenyebb részét célozza meg. Az ember ezt a képességet mind önmaga megvédésére, mind támadásra jól tudja majd hasznosítani. A puma azt is megtanítja, hogyan lehet legjobban gondját viselni önmagának és környezetének.

2014. aug. 2. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!