Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyanok, akik még nem csókolóz...

Olyanok, akik még nem csókolóztatok soha, és cikinek tartjátok: miért gondoljátok, hogy ez baj? Mitől féltek? Hogy majd nem lesz jó a technikátok? Vagy hogy nem fogjátok annyira élvezni, mint amennyire elképzelitek, hogy jó?

Figyelt kérdés
Azt is írd meg, mi a életkorod és hogy fiú vagy lány vagy.

2014. jan. 12. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Nekem csak nincs kivel ...de ne ertsd felre nem azert mert ronda vagyok xd 14/l
2014. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Scotty97 ***** válasza:
100%
Személy szerint rettentő önbizalomromboló. Úgy érzem, oka van annak, hogy szingli vagyok, és nem csókolóztam, ami nem túl szívderítő:( Úgy érzem le vagyok maradva, holott sok ismerősöm meg már MINDENT kipróbált ilyen téren. Szóval mocskosul sz*r érzés. 16/F
2014. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Magamnak nem tartom cikinek, nem törődök vele. Talán attól félnék hogy a nők menyire néznek le érte.

23f

2014. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
én úgy képzelem el, hogy biztos, hogy túl sok nyelved fogok belevinni :D 14 éves lány vagyok, eddig a velem egyidős fiúk mindig alacsonyabbak voltak nálam. idősebbekkel meg nem jöttem ki olyan jól. de nem tartom cikinek, kicsit se. :)
2014. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
#1, ha tényleg nem vagy ronda, akkor gyakorolhatnánk együtt is! (én sem vagyok ronda) XD 17/F
2014. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 PearlDiver ***** válasza:
100%

Én 16 éves korom előtt, amíg még nem csókolóztam, sosem gondoltam cikinek, egyszerűen csak álmodoztam róla. Attól talán tartottam, hogy nem lesz jó a technikám, de hát valahol mindenkinek el kell kezdeni! És élvezni úgyis attól élvezed, ha olyasvalakit csókolsz meg, akit szeretsz! Szóval relax van fiatalok, nem hajt a tatár, ne aggódjatok hanem keressétek az igaz szerelmet, akit majd semmiféle technika nem érdekel, higgyétek el.

24F

2014. jan. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én azért félek hogyha lesz barátnőm (hogyha lesz) akkor nem fogom tudni hogy hogy kell és nem tudom hogy fog-e menni érzésből.
2014. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 PearlDiver ***** válasza:
100%
misux, egyszerű: csak akkor csókold meg, ha már közel álltok egymáshoz és kívánod az ajkát, valamint ha látod hogy ő is benne van. Légy gyengéd, nem kell sietni, lazíts, akkor tuti hogy jó élmény lesz. Tényleg csak érzésre, belejössz gyorsan. Ja, és nem árt, ha a körülmények is nyugisak.
2014. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nemtartom cikinek.Úgy gondolom,h mindennek eljön az ideje.Amugy meg még nem volt fiúm, azért nem próbáltam még.Azért félek mert mindent elbénazok elsőre.
2014. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja és 16/L voltam))
2014. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!