Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek a képző és iparműv...

Sándorjános kérdése:

Szerintetek a képző és iparművészet olyan szakma amivel jó első benyomást lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy úgy általában mit gondolnak az emberek, ha meghalják, hogy valaki ilyesmivel foglalkozik. Milyen előképek ugranak fel?

A nők és férfiak véleményére is kiváncsi vagyok, ha tegyük fel az ellentétes nemből épp egy ilyen foglalkozású egyén kezdeményez, vagy ilyennel van dolga.



2014. márc. 1. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

hogy őszinte legyek, kétes érzéseim lennének.

azt gondolnám hogy kreatív, ötletes ember lehet...

meg azt, hogy miért nem tudott valami értelmes szakmát találni, ezt pedig hobbiként űzni.

2014. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dreamcatcher válasza:

Szerintem, ha az illető tudja értékelni a művészetet akkor tetszeni fog neki. Aki meg csak ezért negatív képet alkot rólad, az meg nem érdemli meg hogy foglalkozz vele. Nem hinném, hogy kevésbé értelmes vagy értékes foglalkozás lenne, mint mondjuk ha valaki mérnök.

Nekem személy szerint biztos tetszene, mert én is művész beállítottságú vagyok, emellett azt gondolnám bátor vagy, hogy bele mertél vágni valami olyanba, amiben nehéz érvényesülni :)

2014. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vázacsinálás pl agyagból szerintem tök jó, én is szívesen csinálnám, szerintem izgalmas.
2014. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én speciel alkalmazott grafikus vagyok/leszek, de akármikor kiejtem, hogy ez a foglalkozások mindenki a Picassot keresi bennem (mellékesen tény, hogy sokat rajzolok, de a szakma követelménye). Volt már olyan is, hogy egyből rávágta valaki a kínos kérdést: És, hogyis keres ez a szakma? (jelenleg tanuló vagyok, így diszkréten hallgattam. Kb. 80 - 90.000 fölött / hó szerintem, bár megrendeléstől, pályázattól függ).
2014. márc. 24. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!