Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek igénytelenség egy...

Szerintetek igénytelenség egy anyukánál a tetkó?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fiatal anyuka vagyok, 26 éves, egy kislány anyukája. Idén magamra tetováltattam a lányom talp lenyomatait. Most megint lesz egy tetkóm. Ennek is van jelentése számomra, csak úgy akármit nem tetoválnék magamra.

Szerintetek vissza taszító ha egy anyukán tetkók díszelegnek? Párom is tetkó mániás, őt nem zavarja.


2014. nov. 16. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Igénytelen az aki szakadt, koszos, stb. A tetkó max ronda lehet... kinek hogy tetszik. Én szeretem a tetkókat de az ilyen talp meg hasonló hülyeségek mondjuk nem tetszenek. Bár még mindig jobb mint egy arckép...
2014. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi, rendes vagy nagyon.....
2014. nov. 16. 21:47
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nemrég hallottam egy elgondolkoztató véleményt: a tetkó olyan prolis.
2014. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem igénytelen, attól, hogy anyuka vagy, nem vagy öreg, nem áll meg a méret. Szóval ez inkább a tetkótól függ, hogy mennyire igényes.
2014. nov. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
93%
A tetkó akkor igénytelen, ha ronda. Amúgy lehet nagyon dekoratív, igényes is. :) Arra figyelj, hogy szépek legyenek a minták. Szerintem egyáltalán nem elítélendő, ha valakinek tetkója van és anyuka. Az a hülye, aki ezen fennakad... :)
2014. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem igénytelen,inkàbb az a gond,hogy lassan az lesz a különleges,akinek nincs tetovàlàsa.
2014. nov. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Akkor igénytelen, ha a szomszéd csinálja ötezerért, és ez làtszik is. Ha igényes, jó helyre mész, ahol profik dolgoznak, az nem lesz igényrtelen.
2014. nov. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak anyukanal...
2014. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igénytelenség, szimplán van akinek bejön van akinek nem.
2014. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A legjobb tetkós csinálja nekünk (férjemnek, nekem) és élek, halok a tetkókért :) Érdekes hogy ahogy "öregszek" bolondulok meg :D De egyébként meg képzeljétek el 15-18 évesnek néznek, durva mi?
2014. nov. 17. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!