Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Fiúk! Mi a véleményetek a tetovált lányokról? Ha nem szeretitek, de tetszik a lány, akkor hátránynal indul?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 12:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

a prolit szerintem a kivitelezésre és a kreativitásra értette :D tehát minden a minőség függvénye (na jó, a nonfi nekem sehogy sem minőségi..)

ez delfines, mégsem proli

[link]

2015. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 opened paradise ***** válasza:

Engem valamiért vonzanak...

Bár nem mindegy,hogy milyen tetkót. Rib..nc rendszám nem.

De ez csak akkor,amikor már nem egy van,az még nem dob sokat a dolgon.

2015. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

jahh, ezek nem prolik, de szerintem tudjátok ti, milyenekre értettem ezt a jelzőt. : D

bár nekem ezek sem tetszenek, de szépen vannak elkészítve. ízlés kérdése.

2015. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

hát ha 14 éves vagy és van egy forever love felirat a csuklódon, az taszít, és kizáró ok, mert tucat, semmitmondó idióta tetkó, az egyéniségedre is vall.

viszont ha ilyen:


[link]


az nagyon szexi

2015. jún. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó, ez a lány úgy még szexibb lenne ha nem lenne tetoválva.

Nem a tetkó miatt lesz szexi hanem mert alapból is az.

2015. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak. Ezen a lányon ha lenne egy hasonló tetkó, nem hiszem, hogy nagyon beleszeretnél:

[link]

2015. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 potyike ***** válasza:
0%
A tetovált fiú is gusztustalan,de a tetovált lány még inkább.Ismerek egy lányt,akin több tetkó is van,2 cm-es mű körmöket hord,mindegyik más színű és flitteres.Vajon hogyan mossa ki a bunciját,a sejhaját?Én nem engedném azt sem,hogy a répámat megfogja.Undorító és gusztustalan a csaj,a mű szempilláiról és a tetovált szemöldökéről még nem is szóltam.
2015. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Jani Ambrus válasza:
0%
Nem kéne cigánykodni
2015. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
4%

Meg fognak kövezni érte, de én valahol minden tetoválást egy kicsit proli dolognak tartok. Egyszerűen nem ízléses, hogy az ember a bőrét használja vászonnak. Kivétel ez alól az olyan törzsi közösség, ahol ennek komoly szerepe van, de itt mi most nem erről beszélünk.



"Ha nem szeretitek, de tetszik a lány, akkor hátránynal indul?"


Egyértelműen, sőt, talán kizáró ok is. Nálam a tetkó a kulturálatlanság, előre nem látás jele. Azt üzeni vele számomra, hogy nem karrierista, nem azt tartja szem előtt, hogy ezzel kik előtt és mennyire bélyegzi meg magát, hanem csak az számít neki, hogy számára legyen "jelentése". Engem ez nem vonz.

2015. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
95%

#19: miért kéne érdekeljen, hogy ki bélyegez meg érte? nem mások véleménye érdekel a külsőmmel kapcsolatban, főleg nem idegeneké.

a külső, ízlés miatt elítélni embereket, szerintem pl. ez a kultúrálatlanság. :)

és amúgy nem nehéz így sem munkát találni, és dolgozni. a baráti társaságom 80%-a tetovált (és rendesen, nem csak 1-2 pici minta) mégis mindnek van munkája, nem egynek elég jól kereső is :)

2015. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!