Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Fiúk! Mi a véleményetek a tetovált lányokról? Ha nem szeretitek, de tetszik a lány, akkor hátránynal indul?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 12:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

"#19: miért kéne érdekeljen, hogy ki bélyegez meg érte? nem mások véleménye érdekel a külsőmmel kapcsolatban, főleg nem idegeneké. "


Ki mondta, hogy érdekeljen? Véleményt kérdeztek. Engem miért érdekeljen, hogy téged nem érdekel? A munkát szintén nem említette senki, de arra számíts, hogy komoly irodai munkánál (a titkárnő nem az), úgyis olyan ruhát kell hordanod, ami takarja. Eléggé felfutna a szemöldököm, ha meglátnék egy értékesítési menedzsert öltönyben, a nyakán meg egy b..szott nagy koponyával, a szájában rózsával.

2015. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
5%

"és amúgy nem nehéz így sem munkát találni, és dolgozni. a baráti társaságom 80%-a tetovált (és rendesen, nem csak 1-2 pici minta) mégis mindnek van munkája, nem egynek elég jól kereső is :)"


Elhiszem, de a többség nem kamionos vagy pincér akar lenni. Aki orvos, üzletember, vagy multicég dolgozója akar lenni, ott meg nagyon nem menő a tetkó, ha látszik.

2015. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
94%
és ki mondta, hogy kamionosok, vagy pincérek? nem mindenki akar komoly irodai munkát, én személy szerint állatokkal foglalkozom, ott nem érdekel senkit az sem, ha nem takarom el. :) ismerőseim között számos tetováló van, a szakmájában is elismert. párom szintén tetovált, és egy jól menő elektronikai cégnél programoz, most fogják előléptetni :) egy barátnőm apukája tetováltként saját céget vezet. (elég jól menőt ráadásul) nem a tetkó a minden, és szerencsére sokak nem előítéletesek.
2015. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Utolsó

Tetoválóként dolgoznak tetoválóként vagy tetováló szalont vezetnek:D Erre szerintem mindenki gondolt.

Az előtted szóló úgy értette hogy komolyabb cégeknél nem előnyös ha van és látszik.

2015. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Ganéhordó meg tetováló szalonban szerencsétlenkedő firkász sem akar mindenki lenni :D
2015. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

értelmetlen vita, én így gondolom, te meg úgy.

én szívesebben dolgozom állatokkal, és ganézom is őket, minthogy egy multinál legyek egy a sok közül kiskosztümben akár tripla annyi pénzért. :) erre mondják, hogy ízlések és pofonok.

csak azt akartam kihozni ebből az egészből, hogy nem a tetoválás határozza meg, hogy az ember mire képes, milyen a tudása, és mit képes kihozni az életéből.

2015. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
11%

Ősemberek ,primitív törzsi népek szokása a tetoválás. Nálam ugyanezt jelenti mai napig. Primitívséget. Aki ilyet csinál magával hogy bilogot üttet a bőrére mint a vágómarháknak teszik ,ott valami nagy baj van.


Ha emlékeztetni akarja magát valamire :párja nevére(változhat) gyereke születési évére (különben elfelejtené?) nagy magvas igazi közhelyes gondolatokra természetesen kínaiul ,latinul ,esetleg angolul ,hogy senki se értse ,annak mégis mi értelme? Ha van benned gondolat ,vagy bármilyen valós vagy vélt tulajdonság ,miért kell kívülre beleégetni a bőrbe? Nem elég egy ruha például,ugyanezzel a semmitmondó szöveggel ? Nem értem...


Azt mondják csak rájuk tartozik ,de azért ordas színes betűkkel belegravírozzák a testükbe hogy mindenki lássa.. Nőnél ez baromi nagy hátrány. Sajnos a legtöbb komolyabban tetkózott nő riherongy vagy vérprimkó vagy lelki sérült.


Egy szép nő lábán egy ilyen virág inda krikszkraksz olyan mintha egy nagy ótvaros koszos seb lenne, elcsúfítja a látványt,egyszerűen a nem odavalóság érzetét kelti..Na mindegy lehet lepontozni. Szerintem egy múló divat ez is most felfut,mert megrészegedett sok ember a nagy szabadság hamis képétől és a nekem mindent szabad én én én világképtől ,de aztán majd szépen lecseng a következő 50 évben a dolog.

2015. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
#27 Szerintem pont ismeretlenül, egy tetoválás (vagy bármilyen külsőség) alapján elítélni az embert "primitívség" :)
2015. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Az előítéletek -bárhogy is próbálják másként beállítani-,nagyon hasznosak és segítik a túlélést az életben. Megvan a tetovált lányoknak is a "vevőkörük" nem kell hogy tetszenek mindenkinek.
2015. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az 55%-ossal.
2015. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!