Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szakács vagyok, ti mit tetovál...

Szakács vagyok, ti mit tetováltatnátok magatokra?

Figyelt kérdés
mindenképp valami olyat ami kapcsolódik a szakács élethez
2015. jún. 10. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

"Szakács vagyok, ti mit tetováltatnátok magatokra?"



SEMMIT!

2015. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha megmondod, hogy hol szakácskodsz majd tetováltan, el fogom kerülni a helyet.


Egyszerűen a tetoválás nem tiszta dolog. Nem szeretnék olyan ételt enni, amit tetovált szakács főz. És nem hiszem,hogy egyedül vagyok ezzel.

Én nem tetováltatnék semmit magamra, szakács lennék, vagy nem.

2015. jún. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

mi köze a tetoválásnak egy jó kajához? nem hiszem el, hogy vannak emberek, akik úgy tekintenek egy tetováltra, mintha leprás lenne. ez nagyon begyepesedett gondolkodás.

és még mielőtt bárki megvádolna, nekem nincs tetkóm.

2015. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A tetovált bőr nem néz ki tisztának, nem is látszik, miközben mossa az ember.

Eleve más egy egy olyan ember -szemlélete- ,aki akarattal megkárosítja a saját egészséges bőrét. Már ha nem valaminek a leplezésére készült a tetoválás.

Főzés közben állandóan kezet kell mosni. Ha most nem látható a bőr rendesen miközben mossuk, hogy lehetünk biztosak benne, hogy teljesen tiszta lesz. Persze érezzük, de mégsem ugyanaz.

2015. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert az szeretem!
2015. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
már nem azért, de a szakácsok a kézfejükkel érnek hozzá az alapanyagokhoz, és kézfejre kb 1000-ből 1 ember tetováltat. nem hiszem, hogy a kérdező pont oda szeretne magának tetkót. szóval nem tudom, mit aggódsz ezen, hogy ha egy szakácsnak mondjuk van a felkarján, vagy a hátán, vagy a lábán tetkó, annak mi köze van a kajához, munkájához? az ég egy adta világos semmi, de semmi... : D
2015. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

tényleg nem értelek titeket. Ha van a vádlimon egy tetoválás vagy a hátamon az mit számít?:D

Nem azzal keverem a rántást :D


Sőt azt végképpen nem értem hogy miért ezt írjátok le ha azt kérdeztem hogy ti mit tetoválnátok magatokra.


Amúgy ezt szeretném majd

[link]

2015. jún. 30. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!