Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztéshez gyors és...

Hajnövesztéshez gyors és olcsó megoldás?

Figyelt kérdés

Nemrég vágattam frufrut, de sajnos botrányosan áll. Ebben az évben lesz a tabló fotózásunk, és addigra szeretném, ha a hajam elviselhető látványt nyújtana. Sajnos nagyon lassan nő, a frufrum most a szemöldököm fölé ér, a hajam pedig egy-két centivel a vállam alá.

Tud valaki valami olcsó, gyors megoldást?

Méregdrága csodaszerek nem érdekelnek.


2015. szept. 28. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet,hogy tudok.A neve idő.Semmilyen csodaszer nincs,amitől gyorsan nő.Kizárólag a hajhagymák működése felelős a hajnövekedésért,arra meg semmit nem tudsz kenni.Esetleg fejmasszázs és vitaminok.Pl.Revalid
2015. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Paróka. :D
2015. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha fontos a hosszú haj tablóra akkor szerezz be csatos póthajat szerintem. Jobbat nem tudok. Hajnövesztő szerek nem léteznek.
2015. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a ricinus + olivaolaj keveréke nagyon bevált, akárki akármit mond, nekem gyorsabban nőtt tőle a hajam. A Dm-nek van egy saját márkás hajvitaminja a das gesunde plus, 1000ft alatt van és 2 hónapra elég. Én ezt tudom ajánlani :)
2015. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, főleg az utolsó válaszolónak! :)
2015. szept. 30. 20:01
 6/7 anonim válasza:
lenmagolaj - kívül belül alkalmazd. én napi 1 evőkanállal eszem, és minden 2. hajmosás után befujom vele a hajam ( egy kifogyott glisskur-os palackba töltöttem belőle :) ), és egész éjjelre rajta hagyom. majd reggel csak meleg vízzel öblítem. fél liter 1000 Ft. és ezen kívül is nagyon egészséges, jó kis omega 3 forrás. és az arcbőrömnek is jót tett. még az a kevés pattanásom sem jön ki, ami akkor szokott mielőtt megjön. :) és végre tele vagyok babahajakkal :D igaz elég idétlen, olyan vagyok mint egy napocska :D szanaszét áll de legalább látom hogy nő :)
2015. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj plusz kókusz olaj ;)
2015. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!