Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szülők, megengednétek a 16...

Szülők, megengednétek a 16 éves lányotoknak a tetoválást?

Figyelt kérdés
Az én lányom nagyon szeretne egy tetoválást, de szerintem pár év múlva megbánná. Mondjuk már 2 éve rajzolgatja a mintákat (már 2 éve ugyanazt a tetkó szeretné). Nagyon mondogatja hogy már szeretné, (még csak 15 éves, és a 16. Szülinapjára szeretné). Én azt mondom neki hogy várjon még pár évetv, de nagyon mondogatja hogy nem bánná meg meg semmi. Szerintetek?

2016. márc. 18. 22:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

[link]


[link] (talán kisebben)


[link]

(vmi értelmes szöveg)


[link]


[link]


[link]


Egyébként a legtöbb tetoválásnak nincs értelme, még azok közül sem, amiket én linkeltem.

Légyszi, írj majd, hogy mi lett!

2016. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. márc. 20. 12:41
 23/24 anonim válasza:

Hát én 26 éves vagyok, 6 tetoválásom van, van közte nagyon látható és nagy is.

Már 16 évesen tudtam, hogy akarok, ellenben amiket akkor varrattam volna magamra, azt most már bánnám... Az első 22 évesen került rám, azóta a többi és ezek a minták már jóval mélyebb értelműek, nem az aktuális divatminták alapján válsztottam, hanem az alapján, hogy 80 évesen is legyen értelme.

Szóval most még nem, nem engedném. Azt nem bánnám, ha tetoválást akarna, de az ő érdekében megkérném várjon még a minta kiválasztásával.

2016. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Már mezbeszéltük vele, nyáron varratathat, ha jó lesz a bizonyítványa. Megvan a minta, és annak a mintának amit kiválasztott mindig lesz jelentése, és nem fogja megbánni.

Köszönöm szépen a válaszokat

2016. márc. 21. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!