Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ha az alkaromon...

Szerintetek ha az alkaromon lenne tetko akkor felvesznek még óvónőnek?

Figyelt kérdés
Az alkaromra nagyon szeretnek egy tetovalast amin egy balett tancos lenne madarakkal.( nagyon szeretek tancolni csak mar nem tehetem mert mar most rosszak az izuleteim) Viszont félek hogy igy nem kapok majd óvónőként munkát. Most végzek majd az egyetemen.

2016. aug. 16. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2016. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Felveszel hosszú ujjút és senki nem látja... vagy van aki alapozóval fedi el. Sok megoldás van.
2016. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem valószínű. A munkaadó biztos tartana a szülők reakciójától, még ha ő maga nincs is rossz véleménnyel a tetkókról. Inkább olyan helyre tetováltass, ami nincs ennyire szem előtt. Én is pedagógus vagyok, nekem az oldalamon van tetoválás. Én még télen is felgyulladnék a suliban hosszúujjúban (az ovikban is meleg van), és az alapozással se lenne kedvem mindig bajlódni, ami szerintem nem is lenne túl egyszerű.
2016. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy felvehet hosszú ujjút. Van ahol megmondják hogy rövid ujjú kell.
2016. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez csak a főnöktől függ. Hasonló szakmában dolgozva nekem is van tetoválásom, volt olyan kolleganő(!), akinek egész karos is volt, plusz másik kézen csuklón, háton, szóval több. Nálunk soha semmi baja nem volt belőle, aztán átment más kerületbe azonos munkakörbe - ott még nyáron is kötelező a zárt ruha neki emiatt...

Csak a vezetőségtől függ, nem a munkakörtől.

2016. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!