Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk szerintetek szép ha egy...

Fiúk szerintetek szép ha egy lány/nő kivan tetoválva? Persze bizonyos kereteken belül (képek lent).

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2017. márc. 13. 20:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Még annyit kérdeznék hogy mi az hogy ,,számára jelentése van"?

Mindenki számára lehet bárminek jelentése. Akármit hozz fel tudok bele ,,jelentést mondani". Egy nagyon jó napra lehet tetováltatni, egy rosszra (hogy maradj erős), a szerelmedre akit örökre szeretni fogsz, vagy épp hogy ne bízz senkiben, egy családtagról hogy mennyire szereted vagy hiányzik stb.

Az pedig hogy számodra mi mit jelent ugye nem kérdőjelezheti meg senki. Ha egy gumibakancsot tetováltatsz és számodra az az érettségi emléke akkor ki ő hogy beleköt?


Ha valaki csináltat egy nagyon igényes képet (és drága) arról akit szeret arra még azt mondom hogy oké, ennek jelentése van és megadta a módját nem 50.000 ért varratta magára, de egy szívmintába, egy macskába vagy egy pár soros írásba mindenki olyan jelentést mond amilyet akar.

2017. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem meg csak az első tetszik, a második meg nem. Ízlések és pofonok, imádom a tetovált lányokat
2017. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Ha nagyon szeretne tetkót,én akkor is inkább valami szép bőrfelületre (pl.kulcscsont alatt,csukló,boka) ajánlanám,akkor is csak egy ízléses,apró szimbólumot,aminek jelentése is van,nem csak úgy szórakozásból van ott.Nagy felületű tetoválás proli,genyó hatást kelt,szerintem nagyon ronda,vérbeli buzernyákoknak való.Egyébként szerintem felesleges,bárhol is helyezkedik el,egyből könnyűvérű személy benyomását kelti első látásra,szóval hátrány lehet pl.egy állásintejún a full tetovált kar.
2017. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Pont itt a lényeg, amit az előző írt!


SZÉP bőrfelület-re. Mert ez már szörnyű, hogy a természetes, egészséges bőrfelületre direkt hegeket, sérüléseket okozunk.


Persze, megszokhattuk már, ami Amerikában már lejárt, azt áthurcolják máshová. de miért vagyunk ilyen birkák?

2017. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Én személy szerint szeretnék tetoválást de lehet hogy az egész karomat még meggondolom mivel amúgy sem csak oda szeretnék hanem nagyjából mindenhova.:D Persze abban eggyet értek hogy van aki már olyan szintem tulzásba viszi hogy rá nézni is fáj de szerintem ez a határ mindenkinél eltérő pl. nekem még Rubby Rose tetoválásai(épp hogy csak de) beleférnek.:)
2017. márc. 14. 20:40
 16/18 anonim ***** válasza:

#10 Félreértettük egymást, tartok tőle. :)

A korábbi kommentedet én úgy értelmeztem - és erre is reagáltam -, hogy szerinted aki tetovált, az nem lehet sem csinos, sem értelmes, és különben is tutira ribi.

Még többedjére újraolvasva is így értelmezem az írásod, de legyen, elfogadom, hogy én értettem rosszul. :)


Viszont én meg az "ezt így kijelenteni" alatt a fent írtakat gondoltam (tehát hogy tetovált=ostoba ribi). Természetesen szíved joga eldönteni, hogy tetszenek-e a tetovált nők, ebbe nem kívánok beleszólni, és elnézést, ha félreérthetően fogalmaztam. :) Én csak azt próbáltam megfellebbezni, hogy attól, hogy valaki tetovált, még nem feltétlenül közönséges. (Mondom ezt úgy, hogy a linkelt teljes karos minta pl. már nem feltétlenül nőies - szerintem.)


A második hozzászólásodról (#11) meg ez jutott eszembe. Oké, némi iróniával. :)

[link]

Písz :)

2017. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A fullsleeve nem tetszik (félreértés ne essék, férfin is túlzásnak tartom kissé). Inkább legyen több helyen több különálló.
2017. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
46%

Az első link elég jól alátámasztja azt a nézetet, hogy üresfejű divatribizlik varratják teli magukat :))

De sok szuperegyéniség között, akikkel ooolyyyan fontos dolgok történnek, amiket mindenképpen ki kell fejezni az irhájukon, itt egy üde színfolt, ahol a tetkó tényleg jelent valamit :)

[link]

2017. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!