Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nektek mi a véleményetek?...

Nektek mi a véleményetek? Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Már van egy kicsi tetoválásom az egyik bokámon, a következőt a hátamra szeretném. Elég visszahúzódó, szorongó típus vagyok, aki eléggé befelé fordul és elmegy az élet szépségei mellett. Ezért arra a mondatra szeretnék tetoválást, hogy minden pillanatot meg kell élni, jelen kell lenni és ha már jelen vagyok, élvezni amit csinálok. Erről nekem az jut eszembe, mikor pár éve tesi óra keretében elmentünk az osztálytársaimmal korcsolyázni. Én abban a tanévben csatlakoztam az osztályhoz, és akkor volt korcsolya először a lábamon, ők viszont már évek óta jártak. Ezért kicsit féltem előtte, hogy kinevetnek majd, de elhatároztam, hogy leküzdöm a rossz gondolatokat, és igyekszem a lehető legjobban megtanulni a jégen elboldogulni. És jobban sikerült, mint gondoltam. Egyszer sem estem el, a végére pedig annyira belejöttem, hogy egészen megfeledkeztem magamról, és azon kevesek közé tartozott ez az eset, mikor igazán felszabadult tudtam lenni. Ezért egy korcsolyázó lányt szeretnék tetováltatni, hogy még több ilyen pozitív élményem legyen az életben mikor elfeledkezem mindenről és tudom élvezni a jelent.

A szüleimnek viszont nem nagyon tetszett az ötlet, mert szerintük az emberek majd azt gondolják a tetoválásból, hogy sportszerűen korcsolyázok, holott csak egyszer-kétszer szoktam menni télen mostanában. És az igazi élmény is leginkább az első volt ami a szorongás leküzdése miatt így megmaradt bennem. És szerintük megtévesztő ez így. Szerintetek is? Természetesen meg fogom csináltatni a tetoválást a vélemények ellenére is, csak kíváncsiságból kérdezem. Mert egyrészt nem feltűnő helyen lesz, tehát alig fogják látni mit ábrázol, másrészt véleményem szerint az is csináltathat ilyet akinek erről a mintáról pozitív érzése van, nem kell ehhez profin korcsolyázni.

Az alábbi képhez hasonlót szeretnék:

[link]

Előre is köszönöm!



2017. szept. 30. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért a hátad nem olyan hely, ami alig látszik. :)

Egyébként nekem tetszik, amit leírtál, és ha tényleg passzol hozzád, akkor ne hallgass a szüleidre. A jelképek sosem konkrét dolgok. :) Pl. a horgony tetoválás sem csak azoknak van, akik folyton hajókázni járnak. Neked a korcsolya is jelkép, másnak meg nem feltétlen kell tudni, mit jelent.

2017. okt. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!