Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást csináltassak?

Milyen tetoválást csináltassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Csuklómra szeretnék egy pici tetoválást csináltatni. Olyan motívumot szeretnék,aminek számomra is jelentése van. Eddig a masnit, a pontosvesszőt és a violinkulcsot néztem. Nem tudom melyiket válasszam első tetoválásnak.

Ha a jelentéstől eltekintünk,ti milyen mintát választanátok?

Előre is megköszönöm mindenkinek,aki válaszol,és aki nem harapja le a fejem a kérdés miatt. :)


2017. okt. 10. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Pontosvessző, mert az nem jön szembe minden második tetovált emberen.
2017. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a pontosvesszőre!
2017. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Bár nekem az nem szempont,hogy tömegtetkó vagy sem. Úgy vagyok vele,hogy számomra van egy jelentése,én amiatt szeretném magamra varratni. Csuklón úgysem olyan feltűnő,főleg akkor,ha pici. :)

2017. okt. 10. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a masnitól falramászok, violinkulcsot csak akkor tetováltatnék ha komoly szinten foglalkozom a zenével, pontosvesszőt pedig minden hipsteren látni mert az "menő". De ha annyira különleges jelentése van mindegyiknek számodra akkor csináltass 3 tetkót.
2017. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is :)

Sikerült egy olyat találnom,amiben számomra benne van mindhárom mintának a jelentése,és mégsem varrat magára ilyet minden második ember. (Legalább is én még nem láttam...)

2017. okt. 10. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elmennék a kinézett tetoválóhoz, elmondanám a három mintát, és kérném, hogy alkosson belőle egy egységes valamit. A tervezés benne van a munkadíjban, ne félj kihasználni. :)
2017. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!