Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ezt a tetkót félreérthetik?...

Ezt a tetkót félreérthetik? (orosz börtöntetoválás)

Figyelt kérdés
Szeretnék a két vállamra két csillagot tetováltatni, hallottam hogy az orosz bortonokben ennek jelentése van,de viszont utánanéztem és a bűnözőknek nyolcágú csillag van a vállukon, én pedig ötágút szeretnék, tehát nagyjából semmi közük egymáshoz. Ettől fuggetlenül lehet hogy valaki félreérti? Mondjuk egy ha egy öregnéni a buszon vagy valami az nem baj, de ha mondjuk találkozok egy börtönviselt emberrel vagy egy olyan társaság jön szembe az utcán lehet belőle baj? Belém köthetnek? Vagy ez köztudott hogy az orosz bűnözők nyolcágú csillagot és nem ötágú csillagot viselnek a testükön? Mert én mindenképp ötágút szeretnék.

2017. okt. 16. 21:45
 1/4 anonim válasza:
100%
Még a végén azt hiszik, hogy Csillag Születik burkolt reklám vagy. Amúgy varrass hatágút. Shalom!
2017. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
humoros xd
2017. okt. 16. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Más stílussal válaszd meg, ne azzal a kétszínű stilizálttal, akkor nem lesz gond. :)

A tetováló biztosan tud neked segíteni a tervezésben.

2017. okt. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Inkább ne tedd
2020. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!