Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez a tetoválás tényleg a...

Ez a tetoválás tényleg a melegeken van?

Figyelt kérdés

Ezt a tetkót akarom megcsináltatni a bal felkaromra, de az egyik haverom azt mondta hogy nagyon homokos, tudom nem az a lényeg hogy mások mit gondolnak ha nekem tetszik varrassam fel, de azért azt nem akarom hogy homárnak nézzenek egy tetkó miatt, szerintetek?

tetkó: [link]



2017. okt. 18. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A haverod a virág miatt mondta,azt a mintát inkább nők kedvelik.Egy férfi miért szeretne egy rózsàt viselni magán?
2017. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk ez az egész minta elég idétlen.
2017. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
61%
Két forró pisztolycső egymáshoz ér érted tök meleg.Ha rendes férfias tetkót akarsz akkor sarló+kalapács+vöröscsillag.
2017. okt. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiakon is láttam már rózsát, plusz ha jobban megnézi valaki, azért látszik a virágok mögöttes jelentése is...


Szerintem nincs vele gond.

De ha tartasz tőle, kérd meg a tetoválót, hogy segítsen rajta kicsit módosítani.

2017. okt. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem igaz.

Eleve nem is láttam még senkin hasonlót.

Egy-két változtatás és jó lesz!

2017. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen változtatásokra gondoltok?
2017. okt. 19. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tetováló vagyok, tapasztalatból, a leggyakoribb három nagyobb méretű minta a rózsa, a koponya és az iránytű/zsebóra.


Ezeket általában nők is, férfiak is viszik. Lemész a helyi kocsmába, minden második gyereken rózsa van.


Szvsz a pénz-póker-stukker tematika kicsit gáz, tipikus macsóhímzés. Egyszóval unalmas na. Ezen kívül a fegyverek nagyon hülye szögbe állnak, én azon finomítanék, meg tenni bele valami egyedit.

2017. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PAL1234 válasza:
100%
Meleg vagyok, és ez a legnagyobb hulyeség, amit valaha hallottam. Legalább, ha rózsaszín háromszogrol, szivárványról vagy lambda beturol lenne szó, de ez egy nagyon átlagos, uniszex tetoválás. :D
2017. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!