Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi van ha allergiás vagyok a...

Mi van ha allergiás vagyok a tetoválásra?

Figyelt kérdés

csütörtökön megyek egy alkar tetoválásra, és bepánikoltatott kedves anyukám- akinek sajnos egyébként mindig igaza van. mondta neki nincs jó előérzete, mert ismeri a bőröm mennyire érzékeny, és még a védőoltásoknál is fennáll az esélye hogy anafilaxiás sokkot kapok, emiatt már a védőoltásokra is alkalmatlan vagyok. a bőröm tényleg iszonyat gyenge, nehezen gyógyulnak a sebeim, szakad, pluszba még az ammóniára is allergiássá váltam, melyre a legutóbbi hajfestésnél jöttem rá... mostanra már elkeseredtem. mit gondoltok, menjek el a szalonba, vagy mondjam le?


25N


2017. nov. 7. 06:36
 1/7 A kérdező kommentje:
olvasgattam utana, mar en is temetem magam. hat ez kesz. egyebkent 1 honap mulva repulunk kulfoldre, azon is aggodom h lesz addigra valami bajom v kulfoldon leszek rosszul.
2017. nov. 7. 07:44
 2/7 anonim ***** válasza:
A helyedben nem tetováltatnék, főleg a nehéz gyógyulás miatt.
2017. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tetoválás előtt -jobb helyeken- szoktak végezni allergia tesztet. Ajánlatos lenne ezt elvégeztetned.
2017. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
első, de azért egy hónap alatt megkellene gyógyulnia, nem? amúgy ne egy nagy dologról van szó, egy max 10 cm-es tetoválás a csukló résztől számítva... szval ne ilyen egész testes izét képzeljetek el:)
2017. nov. 7. 11:51
 5/7 A kérdező kommentje:
második: azt olvastam h van allergia teszt, de mindenhol ilyen 24-48 órásat írtak, vagy ami a bőrgyógyászaton van, a rátevéses
2017. nov. 7. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Mire vagy allergiás? Fémekre? Az orvos mit mondott?


Tesztre meg úgy menj, hogy egyrészt megkérdezed a tetoválót, hogy mit ajánl, másrészt megkéred hogy varrjon rád egy picike pöttyöt. ha azzal hetekig nem lesz gáz, akkor jó vagy többre is.


A piros színt kerülném, az a legveszélyesebb, de amúgy szerintem jól leszel.

2017. nov. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
orvos egyelore meg semmit, megyek majd allergia tesztre, viszont ugye az csak feluleti, attol azt nem tudjuk meg mit okoz a festek ha a veraramba jut. amugy a tetovalo nem csinal bortesztet, mondvan sose volt meg baj, anyag osszetevoirpl sem tudott egyertelmu infot adni, mert kulfoldon vette a festeket. fura, mert egy jo hiru szalonrol van szo. femetzekenyseg nalam kb a bizsunal van, nem birja a fulem, ill most a titan vegu ekszernel is kisebesedett.
2017. nov. 15. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!