Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást csináltassak?

Milyen tetoválást csináltassak?

Figyelt kérdés
Mindenképp a kenuval, mint sporttal legyen kapcsolatos. Eddig úgy tervezem, hogy a hajó első fele lesz benne ahogy az orra ketté választja a vízet, és lehet hogy még egy kenu lapát is benne lesz ami éppen egy húzást indít. Terveim szerint alkarra lesz. Vélemény? Ötleteket is szívesen fogadok!

2017. nov. 24. 22:53
 1/7 anonim válasza:
73%
capat
2017. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi köze a kenuhoz de köszi a tippet.
2017. nov. 24. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel sok dolgot akarsz, mindenképp keretezd. Remélem, nem felülnézetből szeretnéd ezt a vizet szétválasztó orrot, mert nem fog jól kinézni.

A húzást indító lapátot nem értem. Hogy lehet azt ábrázolni?

Én azt javaslom, menj el egy szalonba, és terveztesd meg, ők tudják, mi mutat jól, vagy egy tehetséges rajzoló ismerősöddel rajzoltasd le, hogy lásd.

2017. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Mint ahogy ezen a képen van, a lapát egy része is benne lenne, az ember már nem. Csak nem tudom, hogy milyen nézetből legyen.

2017. nov. 25. 00:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Oldal. A lapát jelentését veszti felülnézetben, ha úgy akarod ábrázolni, ahogy a képen van. Viszont így meg a lapát fog kicsit furán kinézni, ahogy ember nélkül ott áll.

A víz miatt mindenképp kell keret a képnek, mert nem fog mutatni, bár a karodon el fog hajlani, tehát lehet, hogy amiatt nem jó.

Fotorealisztikus stílust szeretnél? Vagy milyet?

Mert én általában absztraktban gondolkodom automatikusan. Nem vagyok művész, csak az olyan tetkók tetszenek. És olyat el is tudnék képzelni.

Pl felülnézetben egy kajak körvonalai, de a körvonalakon belül víz van. A lapát lehet keresztben rajta.

2017. nov. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ket lapatot oldalnezetbol egy egesz kenu ala, es akkor legalabb kalozos beutese lesz :D
2017. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!
2017. nov. 25. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!