Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tapasztalt tetováltak? :D

Tapasztalt tetováltak? :D

Figyelt kérdés

Januárban szeretném ezt vagy ehhez hasonló tetoválást felvarratni a hátamra.

[link]


Már van egy kb 3cm-es hold a csuklómnál oldalt.

Egy ekkora méretű tetoválásnál mire számíthatok a hátamon? Mennyire fáj?

A fájdalom küszöböm elég magas, a holdat szinte meg se éreztem,de nyilván van különbség köztük..


2017. dec. 4. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Erzesre ugyan az lesz, nem lesz csikisebb, nem faj jobban stb. Ugyan az lesz. Csak tovabb fog tartani, valoszinuleg nem egy alkalmas lesz.
2017. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt simán megcsinálják egy alkalomból, nem olyan nagy, ha a képből indulok ki.

Különbség abban van, hogy tovább tart majd - ami azt jelenti, hogy elzsibbad a bőröd a folyamatos munkától, másképp érzed, satöbbi. Ha a másikat meg se érezted, akkor nem lesz elviselhetetlen, ne aggódj. :)

2017. dec. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 $$$$$ ***** válasza:
Hat egy alkalom alatt meg lehet csinaltatni de húuós tehát 1 max 2 alkalom szerintem. Es hat azért a lapockak között a gerincnel eleg fájdalmas. Nekem ott nincs. De a multkor amikor nekem vartak a vadlim egy csavonak pont oda csinaltak azt hiszem egy kelta életfát. Cska nekei a nyakcsigolyajara is lálógott a minta teteje. Hat elegge megszenvedett vele. Csendben túrte de volt hogy majdnem elajult meg nahyon torzult az arca. Abba is hagytak idő elött és megbeszéltek egy masik alkalmat. 4 órat húztt le... De tejyleg fajdalom küszöbtől függ...
2017. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 $$$$$ ***** válasza:
Bocsi a helyesírasért es a mellé nyomasokért. Telóról vagyok😅
2017. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm! :D

Mell alatt a bordákon tényleg nagyon fájdalmas?

2017. dec. 5. 18:49
 6/8 $$$$$ ***** válasza:

Hat ugye minden olyan helyen elég fajdalmas ahol szinte egyből csont van a bőr alatt😂 . Nekem a következő projekt a boakacsont lesz 😂 . Az is izgalamas leszelvileg 😄 . De ugye minden a fajdalom küszöbön mullik. Nekem volt aki a vádlira is azt mondta hogy borzasztó lesz. De nekem nem volt nagy dolog. Lazan kibirtam. Persze fajt de nem volt olyan vészes. 2 reszletben készült el😂 . Egyszer 7,5 óra masodszor meg 2 óra 40 perc😂 . De ugye a vadlin aranylag nagy izom reteg van. Tehat ott nem faj annyira mint azokon a helyeken ahol egyből a csont van a bőr alatt.😅

De szerintem megeri a fajdalmat a tetkó 😁

2017. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 $$$$$ ***** válasza:
Egyépkent nekem csak 1 tetkom van meg de az eleg részletes XD . Meg en elegge beleastam magam ebbe a temaba 😂 . Meg meg jo pá tetkót akarok😂😂😂 . Meghat mar pár éve nagyon olvasgatok meg nézegetek mindenfele tetkós dolgokat😂😂.
2017. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez ugye megint csak ember függő. Nekem valahogy a tetoválás mindenhol ugyan olyan. Elöször alkaron volt majd kézfejen aztán nyakon és nekem valahogy mindenhol ugyan az az érzés volt.
2017. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!