Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Holnap csináltatom megy az...

Holnap csináltatom megy az első tetoválásomat valami jó tanács?

Figyelt kérdés
Nagy mintáról van szó kb 2-3órás.És nagyon parázok,de egyben nagyon várom is.Éléggé profi tetkóshoz fogok menni.Mire számítsak majd?Van fülpiercingem és fültágítom mindet magamnak csináltam azt nagy nehezen kibírtam.Ez is fog fájni?Meg mit csináljak,hogy ne izguljak?Ti is izgultatok az elsőnél?17/L

2018. máj. 24. 09:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Írhattál volna napokkal, vagy hetekkel korábban is.

Fájni fog, mivel fájnia kell, de kibírható. A piercingekhez és a tágeszhez nem hasonlítható.

2-3 órás minta fárasztó tud lenni, pláne, ha első tetoválás.

Izgulni tök normális. Én is izgultam az elsőnél. Másodiknál is... sőt még az sokadiknál is. Izgulok, mert alig várom, izgulok, hogy tényleg olyan szép legyen, mint amit várok...szóval normális.

Előtte lévő két hétben testápolózni a bőrt, nem menni napra, szoliba. Inni sok folyadékot, hogy a bőr valóban hidratált és jó állapotú legyen.

Előtte lévő nap már nem testápolózni, hanem pihenni. Aludni egy nagy kellemeset, majd enni rendesen, nem degeszre, de kellemesen jóllakott állapotig. Vinni magaddal csokit, és valami kellemesen hideg üdítőt.

A tetoválók eltérőek, van akivel tök jót csevegtem és volt akivel csak zenét hallgattuk és utána meg előtte beszélgettünk. Szólni kell, ha szomjas vagy, vagy bekapnád az egyik csokid, mivel ő nem gondolatolvasó. Ha hapcizni kell, akkor is szólj! Vagy köhögni.

A tetováltatás első kb negyed órája kellemetlenebb, akkor jobban fáj még, majd utána bizsereg, elzsibbad. Ez az érzés megmarad kb 2-3 órán át, utána kezd rosszabb lenni. Ha úgy érzed, hogy ennyi kész, akkor inkább szólj. Ha ő érzi úgy, hogy a bőröd kipurcant, nem veszi már úgy a festéket, akkor ugyan úgy szólni fog és később folytatja pár hét múltán.

Utókezelésre kell nagyon odafigyelni! Pontosan úgy tenni, ahogy a tetováló elmondja, mivel ő arra vállal garanciát. A gyógyulás alatt sok festék lökődik majd ki és hámlik le, de normális.

Kitartást!

2018. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
na muti had lássuk
2018. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

11-es köszönöm,sokat segítettél.:)

12-es majd 2 órakor megyek tetováltatni de majd mutatok képet ha kész lesz.:)

2018. máj. 25. 09:34
 14/16 anonim ***** válasza:
Na?:D
2018. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
na?
2018. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
na na??
2021. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!