Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Friss tetoválással a csuklómon...

Friss tetoválással a csuklómon pakolhatok?

Figyelt kérdés

A héten csináltatok egy kicsi tetoválást a csuklómra és a munkámban pedig emelni kell, 5-10-15 kilókat, de csak olyan 2x20percig (ki, majd bepakolni)

Lehet tőle baja a tetoválásnak?

Körömvirágkrémmel jó kenni?


2018. jún. 18. 11:19
 1/2 anonim válasza:
100%

Szerintem 5-10-15 kilótól nem lesz semmi baja. Nyugodtan végezd a munkádat, mert a végén még kiutálnak a tetovált lustaságod miatt.-.-


Körömvirágkrém nagyon nem jó! Ha azt akarod, hogy szép legyen, használj Bepanthen kenőcsöt. Ezt minden gyógyszertárban be tudod szerezni, nagyjából 1200 Ft.

A tetoválód nem mondta el, hogyan és mivel kell ápolnod?

2018. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:

Annyitól szerintem nem lesz baja. Én elmentem vele diákmelózni és pont aznap kellett rakodnom (fsza) és bedagadt a karom de az 8 órában folyamatos pakolás volt.

Illetve Bepanthent kenj rá, a simát. Jobb ha előre megveszed, nem kell utána rohangálni.

2018. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!