Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egész karos tetoválás egészség...

Egész karos tetoválás egészségügyi iskolában?

Figyelt kérdés
Sok számomra fontos dolgot tetováltatnék a karomra(egész kar), ez vajon egészségügyi egyetemen mennyire lenne hátrány?

2018. júl. 1. 23:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

#1 "Elég proli dolog a tetoválás, az egészségügyben intelligensebb emberek vannak. " érdekes nem egy tetovált orvossal találkoztam ,csak mert a ruha alattnem látod még nem jelenti hogy nincs ott, de tetováló is mesélte hogy az ügyfélköre tetemes része egészségügyi dolgozó, ügyvéd, irodai dolgozó szóval nem a prolik.



Kérdező, szerintem ha a köpeny/munkaruha eltakarja nem lesz gond belőle.

2018. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is! :)
2018. júl. 2. 20:38
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

Láttam már jól látható tetoválást ügyvéden, orvoson, több programozón és építészen is.


A tetoválás nem tüközi az inteligenciát, maximum azét, aki valamilyen következtetést von le belőle.


Régen Magyarországon tipikusan az alvilág dolgozói tetoválták magukat. Mára már minden embertípuson megtalálható.

2018. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Na, 1-2 idiótán kívül úgy látom vannak itt olyan emberek is, akik nem beszűkült látáskörűek.
2018. júl. 2. 21:27
 15/17 anonim ***** válasza:
26%

Akkor növessz tököt és tetováltasd magadra hogy szervdonor vagy és ne azt hogy "Szeretlek Juli". Annak az egynek legalább értelme lenne.

Az meg hogy léteznek tetovált orvosok nem jelenti azt hogy követendő példák lennének és azok az orvosok mind a szent grál hordozói. Ti ismertek tetovált orvost és ő biztos nagyszerű ember mi? Mert hát orvos, nemdebár? Nos, én meg ismerek oltásellenes orvost. De talán ti is hallottatok olyan orvosról aki lúggal maratta szét a barátnője nemiszervét. Kásler doki szerint meg a tízparancsolat betartásával a halálos betegségek 80%-a ellen védelemre lelsz. Azzal magyarázni a tetkó helyességét hogy vannak tetovált orvosok, hibás dolog. A tetováltakról kialakult egy elég pontos és elég negatív kép. Nem-tetovált is lehet idióta de garantált hogy a tetováltak között sokszor annyi van. Éppen ezért épeszű ember nem akarja magát ennek a céltáblájává tenni.

2018. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szerintem te nagyon túlgondolod ezt a roppant egyszerű kérdést utolsó.

Komolyan sajnállak. Olyan párhuzamokat vonsz, amiket itt senki nem mondott, csak te látod bele. Sehol nem írta senki, hogy akkor jó ember ha tetovált orvos, de azt se, hogy nem az.


Nem tudom te mit élsz át, de az, hogy nem látsz semerre, csak előre az viszont elég szomorú. Nem hiszem, hogy ez alapján kellene valakit meghatározni. De mondjuk ez már a te szegénységi bizonyítványod.


Majd amikor arról fogsz beszélni, ami a kérdés volt, és nem a saját "undorodat" fejtegetni, főleg úgy, hogy akinek nem egyezik a véleménye a tiéddel annak kiforgatod a szavait, akkor érdekelni fog amit itt dünnyögsz.


Minden jót neked! :D

2018. júl. 2. 21:56
 17/17 dirtboy ***** válasza:
30%

ma 21:49


neked szerintem nincs elég vér az agyadba.

ennyi marhaságot leírni,főleg hogy senki nem is beszélt olyanról amit te írsz.

követendő példa az orvoson a tetkó?

ki hol írt ilyet?


az meg hogy mennyi idióta van tetováltak közt meg nem tetováltak közt a kutyát nem érdekli.

érdektelen információ,nem befolyásol semmit csak az ilyen előítéletes embereket mint te.

2018. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!