Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti mit gondoltok azokról az...

Ti mit gondoltok azokról az emberekről, akiknek teli van a testük tetoválással?

Figyelt kérdés

Nem olyan tetoválásokról van szó, amiknek semmi jelentésük nincsen, csak jól néznek ki, hanem olyan tetoválásokra, amiknek mind van valami jelentése, valami emlékhez köthetőek közvetve vagy közvetlen.


Megbélyegzitek őket? Rossz szemmel tekintenétek rájuk?


2019. jan. 19. 10:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

A tetoválást szeretem, nekem is van.

De ha valakinek "teli van a teste", ahogy írtad, akkor nagyon nem mindegy, milyenek a tetoválások, össze kell őket hangolni. Ismerek olyat, aki csinált egyet, még egyet, még egyet stb... de mindig csak ami épp tetszett. (Nyilván van jelentéssel bíró, de ezt egy random emberről úgyse mondod meg, szóval ez itt mellékes.) Na, ő úgy néz ki, mint akit összefirkáltak, ú ott még van egy kis hely a jegyzetfüzetben, gyorsan firkantok oda is valamit... Szerintem ez csúnya és nevetségesen néz ki.


Ha valakinek jól átgondoltak a tetoválasai, stílusban, elhelyezésben stb., azzal nincs semmi gond. Én nem tetováltatnám tele magam, de nem nézek furán arra, aki igen.

2019. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%

A 11es jól mefogalmazta a gondolataim:)

Nem nézek rájuk rossz szemmel, részben csodálom a bátorságukat, de ha nem illenek össze a tetkók akkor szimplán csúnyának tartom.

Nem azt hogy sok a tetoválás, azzal nincs bajom, csak szeretem a szép, egységes, rendezett dolgokat és ami nem ilyen, az szúrja a szemem :D

2019. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 $$$$$ ***** válasza:
44%

Nekem tettszik. Szerintem nagyon jól néz ki. Nekem még csak 1 tetkóm van . De még legalább 7 lesz(lesz kicsik is pl:boka csontra de nagy is pl:egész hátas)... Meg nekem lányban is tettszik ha nagyon sok tetkója van. Nyilvan nem az a lenyeg de pluszpont😁. Szerintem nagyon jól néz ki😄 .

18/F

2019. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%

Alapbol azt mondanam, hogy semmit, mert igazabol nem erdekel, hogy van-e tetkoja valakinek vagy nincsen (nekem is sok van, kicsit zartabb ruhaban nem latszik ugyan, de ket teljes kar, labszarak, hat, oldal, stb), de!

1. Ahogy valaki irta, viselni is tudni kell a tetkokat, akarmennyire is szep munkak, ha a viselojehez valahogy nem illenek, akkor azt gondolom, hogy felesleges volt tetovaltatnia.

2. Ha valakin undorito sittes firkalmanyok vannak, foleg ha mind olyan, arrol azt gondolom, hogy se esze, se izlese, ha ehhez draga ruhak vannak rajta, akkor meg fillerbaxo is, mert szep tetkokra meg sajnalta a penzt. Egy-ket vacakabb tetko belefer, mjnddnki belefuthat rossz dontesekbe/valasztasokba, de ha mind csoves, az nagyon taszito.


Ha valakin viszont szep nagy, oszzetett tetkok vannak, ami nem sablonos gagyi tucat pinteresten latott temakbol dolgozik, es szep munka, meg le is szolitom es megdicserem.


Ja, amugy tetovalo vagyok, 30+N

2019. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon tetszik, előbb-utóbb nekem is lesz még rengeteg, remélem. Csak az elcsépelt divattetoválásokat tartom gáznak.
2019. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Metionin ***** válasza:
87%
Hát hogy tele vannak tetoválással. Megnézegetném őket. Engem nem izgat hogy ki hogy néz ki, mit hord vagy mi van rávarrva. Láttam már több ilyen embert, az első ami eszembe jutott, mindig az volt, hogy marha sok idő lehetett összegyűjteni ennyi tetkót.
2019. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
tetszik. de leginkább nem szokott érdekelni, van-e az illetőnek vagy nincs. nekem is van, de nem mutogatom direkt, hogy bibibííí... :D
2019. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!