Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon gáz, hogy nincs tetovál...

Nagyon gáz, hogy nincs tetoválásom és piercingem?

Figyelt kérdés

#Így nem is vagyok elég érdekes #kívánatos nő? #24 N
2019. ápr. 29. 22:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hat neked gondok vannak a fejedben
2019. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg a megnyilvanulasodbol latszik mennyire lenezed azokat akiknek van
2019. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"És hogy akinek tetkója van, attól kb össze kell sz@rnia magát másoknak"

A hozzászólásodból ítélve most azt várod, hogy amiért neked nincs tetkód (piercinget persze nem írtad...), attól kb össze kell szarnia magát másoknak...

2019. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Metionin ***** válasza:
Igazából senkit nem érdekel. Nekem mindkettő van, addig se voltam gáz amíg nem voltak és azóta se lettem menő hogy megvannak. Viszont a legtöbb embert tényleg nem izgatja, ami oké is mert nem mások kedvéért vannak rajtam.
2019. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
24%

Nem nézem le a tetkósokat, de viszolygok a látványtól; nem tetszik, ha egyébként normális emberek összefirkáltatják, összeszurkáltatják, összavagdaltatják a bőrüket, pöszévé degradálják a kiejtésüket a nyelvükbe, ajkaikba implantált bigyóktól. Úgy tekintek a jelenségre, mint becsempészett idegen kulturális befolyás külsőséges megnyilvánulására. Veszélyesebb, ha ez a módi belső tartalommal is párosul, mint pl. a bűnöző hátterű csorda (klán, gang, börtönklikk...) hovatartozásának manifesztálása érdekében történik. Ez már-már folklorisztikus eredetű viselkedésmód (mint annó a népviseleti törzsi szokások), csak mások a céljai, nem a genetikai (genderalapú) devianciákat akarja megelőzni, hanem ellenkezőleg, a mástól való elkülönülést és a sajátjaival való szorosabb összetartozást szimbolizálja.

"Agyafúrt" őseink vezető rétegei a koponyatrepanációra esküdtek, egyelőre ismeretlen szokásból. Alig várom, hogy ez is megjelenjék a nárcisztikus piacon.

2019. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az én saját véleményem (36F):

- A tetoválás engem kifejezetten taszít, olyan, mint ha koszos lenne az ember bőre, legszívesebben nekiesnék egy alkoholos vattával, hogy ledörzsöljem, mint egy makacs foltot. Persze egy-egy apró, jól elhelyezett, művészien kivitelezett tetkó attól még lehet esztétikus, például apró tappancsnyomok tetszenek. De a sima, egészséges bőrnél azért nincs vonzóbb.

- Piercing kapcsán: csókoltam már nyelvpiercinges lányt, érdekes - de pozitív - élmény volt, de azért nem vágynék rá. Ami nekem bejön, az a köldök piercing, de anélkül is van élet.

A lényeg, csak akkor, és olyat csináltass ezekből, ami neked is tetszik. A piercing könnyebben megvan és az vissza is csinálható, a tetkó állítólag eléggé fáj, drága, és ha meggondolnád magad, hát akkor úgy jártál...

Nekem pl. a fülem sincs kilőve, pedig már a 90-es években is ment a fülkarika fiúknál...

2019. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 molnardav válasza:
0%
Egyáltalán nem gáz. A 2000-es években az volt a ritka, különleges, akinek volt tetoválása, piercing-je. A 2010-es évektől viszont a világ kifordult önmagától. Ma már az a ritka, különleges, akinek nincs tetoválása. Hidd el, hogy jobb vagy így. A pasiknak szerintem jobban fogsz tetszeni, és a sok tetovált csajszi irigykedni fog rád! ;)
2019. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nem gáz nekem pl barátnőmnek nincs semmi ilyesmi, nekem viszont elég sok piercingem van, tetkom mondjuk nincs, de piercinget ki tudom venni amikor akarom. amugy van az ajkamban tobb, van septumom is nem is kicsi, es a nyelvembe is rakattam ☺️ nekem bejon, a baratnomnek is tetszik, de nem erdekli hogy va e vagy nincs. es engem sem erdekelt hogy neki nincsen. ez igy leeg semleges nekem, akinek tetszik csinalja, akinek nincs az meg ha igy erzi jol magat tok jo, nem ezen mulik semmi sem ☺️
2019. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Gáz, vagy nem gáz, nekem sincs. De - tekintve, hogy 60 éves vagyok - ezt a pár évet már valahogy kihúzom nélküle.

Egyébként se lesz már sokáig divat, hamarosan megint beköszönt a patyolatbőr korszak. 50 éve is ez történt. :-))

2019. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!