Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Soft powder vagy szálas...

Soft powder vagy szálas szemöldök tetoválás?

Figyelt kérdés
A púderes tetszik igazán, mert szép, erőteljes szemöldököt lehet vele készíteni, de azt olvastam hamar és csúnyán kopik ki. A szálassal az az egyedüli gondom, hogy túl természetes, nem tölti ki a szemöldököt, és nekem nagyon hézagos. Nektek melyik van? Igazak amiket olvastam?

2019. jún. 26. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindkettő tetoválásnál fontos jogy jó szakembert válassz. Ne ezen spórólj!

Amúgy a szalasat akkor szokták alkalmazni amikor viszonylag dús a szemöldök, csak vannak hiányosságok benne. A softot pedig akkor amikor alig van szőr.

Amit tudni kell, hogy kb 3 evig lessz szép. Utana kopik.

De ennek is van jó oka. Hiszen változik a divat, az arc forma stb. Nem lenne jó ha egy életet kéne leélni egy fajta szemöldökkel.

És azzal is számolni kell hogy egy beavatkozás nem lessz elég. Szinte mindig szükség van egy korrekcióra.

2019. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miert van sgukseg korrekciora? Illetve azt olvastam hogy az benne van az alap arban igaz?
2020. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!