Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez, és egyáltalán:...

Miért van ez, és egyáltalán: normális-e? (sokkal hosszabban lent)

Figyelt kérdés
Szóval röviden a problémám: ha valaki nem tetszik (bulin, buszon, bárhol), akkor tök nyugodtan rámerek nézni. Ez azokkal is így van, akik meg tetszenek, de ha ők is rám néznek/szemezni próbálnak akkor reflex-szerűen elkapom a fejem. Ilyenkor mindig úgy érzem, mintha az egész arcom égne, állítólag néha el is vörösödök... ÉN mindig elszánom magam, megpróbálom felvenni a szemkontaktust, de a vége mindig ugyanaz. Úgy láttam, h ismerő'seimnek ez nem probléma, ezért tettem fel ezt a kérdést. Köszi h végig olvastad :) a normális válaszokat előre is köszi, a szilvásbuktások meg lécci kíméljenek! Bocs az esetleges hibákért, és h hosszú lett!

2012. ápr. 5. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szégyenlős vagy, és gyorsan zavarba jössz, szerintem ennyi. Ez normális, van aki így reagál. Szerintem sok srác egyébként aranyosnak tartja, hogy elpirulsz, és zavarba jössz egy kis szemezéstől. A flörtölést pedig lehet tanulni, ne aggódj. :)
2012. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) csak attól félek, h ebből talán azt szűrhetik le egyesek, h egyáltalán nem érdekelnek... És ilyenkor mindig olyan lendülettel tudnám fejbevágni magam utána h csak na xd
2012. ápr. 5. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet gyakorolnod kellene picit. :) Ha pl. reflexből elkapod a fejed, amikor rád néz a srác, aki neked is tetszik, akkor eröltesd meg magad, és nézz újra vissza rá, mosolyogj egy picit, nem gond ha elpirulsz, mint már írtam is, ez inkább plusz pont. :)
2012. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na igen, ezt szoktam próbálni, de még nem az igazi :s azért köszi a választ :)
2012. ápr. 5. 23:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, pedig ha társaságban vagyunk, akár ismeretlenek között is, akkor bárkivel elbeszélgetek, nincs ilyen problémám. De ha egyedül vagyok, akkor utálom, ha vki megbámul, illetve ha látok egy helyes pasit, aki engem néz, arra nem szívesen nézek rá, pedig am szívesen nézném :D Nem tudom miért van ez így, régen nagyon önbizalomhiányos voltam, ez mára elmúlt, lehet ez visszamaradt belőle :D Meg pl ha megyek az utcán és vki feltűnően végigbámul, arra is utálok ránézni, mert nem tudom, hogy azért néz, mert rosszul nézek ki v ellenkezőleg :D
2012. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!