Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek a sráccal?...

Crazy Girl kérdése:

Hogyan ismerkedjek a sráccal? :SSSS

Figyelt kérdés
Az osztályomban van egy fiú aki nagyon szimpi nem az a I'm the best típus hanem tök laza és vágja a szarkazmust, de az van, hogy nem nagyon merek oda menni hozzá és elkezdeni beszélgetni vele nem vagyok az a nyuszi fajta, de félek a reakciójától és mégis miről beszélgessek vele? na meg mikor? suli után ő rögtön haza megy egy csomó barátjával és suliba sincs olyan pillanat, hogy hű maga van....mit tegyek hogyan kezdjek beszélgetni vele?

2012. máj. 20. 23:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
első kérdés mindig ilyenkor, hogy hány évesek vagytok?
2012. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
13....
2012. máj. 20. 23:12
 3/11 anonim válasza:
8%
Az a srác nem vágyik rád, még éretlen kisgyerek, ismerkedj inkább érettebb fiúkkal, mint amilyen én vagyok, akik tudják mit akarnak.
2012. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-as ez full gáz volt... itt akarsz felszedni egy kiskorú lányt?
2012. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaj neked nem teljesen mindegy, hogy más mit csinál?
2012. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne félj, nincs értelme, mondjuk ha jó egy tantárgyban kérd meg, hogy magyarázza el neked, még ha érted is. Ha meg olyan bunkó lesz, hogy nem segít, akkor hagyd a francba.
2012. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Oké ezt értem, de mégsem mehetek oda hozzá hogy :

- szia elmagyaráznád a matekot pl..

az olyan furán jönne ki, mer miért pont őt kérem meg na meg suliban mindenki rögtön elkezdené hogy : húúú..... ettől kicsit parázok.. :SSS

2012. máj. 20. 23:46
 8/11 anonim válasza:
Tök aranyos lány lehetsz, a félénk lányok a kedvenceim, szerintem nem illetek össze a sráccal, hozzád inkább való egy hasonlóan félénk srác, de a te életed, ha kell a srác lépj vagy meg fogod bánni, amiért nem tettél semmit.
2012. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 CMD válasza:
3 év múlva már nem parázol majd odamenni ilyen szöveggel. Sőt ha nem lesz teljesen töketlen a gyerek, talán még érti is, hogy mik a céljaid. :)
2012. máj. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Láma na huzz el :D b+ ne h 13 éves nőkre hajcs mán rá ha érett vagy fogj érett nőket !! te szar :D
2012. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!