Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Flörtölt velem és ennyi, nem...

Flörtölt velem és ennyi, nem is keres. Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy csak egyszer találkoztunk egy program keretében (mind1 hogy mi , nem fontos) és egész végig flörtölt velem... Azóta már egy hét eltelt egyszer beszéltünk facebookon de azóta semmi...nem is keres :/ most akkor meggondolta magát és mégsem tetszem neki...nem akar megismerni vagy most mi van....amikor legközelebb találkozunk a szakkörön hogyan kerülhetnék közelebb hozzá? Mert igazság szerint beszélgetni sem nagyon tudunk egymással, max. a végén mikor hazamegyünk :/

22/L



2012. máj. 27. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, abból nekem az jön le, hogy nem igazán akar ő többet tőled. Persze lehet nem így van.

Szerinted érdemes erőlködnöd, hogy közelebb kerülhess hozzá? Ha akart volna valamit, megtehette volna már...

2012. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az elején még nagyon érdeklődőnek tűnt (a neten) írkált meg minden...stb. aztán hirtelen eltűnt....mintha a föld nyelte volna el :/
2012. máj. 27. 21:06
 3/6 A kérdező kommentje:
tök jól elbeszélgettünk elhülyéskedtünk ....ezért nem értem :S
2012. máj. 27. 21:07
 4/6 A kérdező kommentje:
vagy csak nem akarja hogy túl nyomulósnak tartsam ... vagy mégis az lehet hogy nem akar semmit...vagy csak egyszerűen túl elfoglalt és nem ért rá :S
2012. máj. 27. 21:08
 5/6 anonim válasza:

Hasonló esetem volt. Én kerestem őt néha-néha, húztuk egymást kb. fél évig. Nincs értelme, később annál jobban fáj.

Persze, tudom, ezt így nem akarod elfogadni(én legalábbis nem akartam), de utólag be fogod látni, hogy értelmetlen

2012. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem gondolta komolyan ... Neki lehet hogy csak egy flört volt egy kis kitérő jól érezte magát veled és ennyi ... Nekem is volt már ilyen.. hamar elfelejtett ...és még én éreztem magam hülyén hogy valami komolyra gondoltam köztünk!
2012. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!