Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Hogyan csináljam? 17L

Fiúk! Hogyan csináljam? 17L

Figyelt kérdés

Nos van egy srác,aki tetszik nekem.Csak látásból ismerem,nem egy suliba járunk. Buszon szoktam látni,már volt vmi szemezés féle,de nem tudom eldönteni h miért nézhet:S magyarán h tetszem e neki.

Voltam olyan bátor és bejelöltem fb-n.szóval a kérdésem az lenne, hogy hogyan kezdjek el vele barátkozni??fiúk,ti mit várnátok el, mit csináljon egy lány ilyen helyzetben??mondjuk ha esetleg még tetszik is az illetõ...

Elõre is köszönöm a segítséget!

(Ő '95 én '94 es vagyok)



2012. jún. 17. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Voltam olyan bátor és bejelöltem fb-n."


Biztos nagyon bátornak tart!:D

2012. jún. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát én kezdetnek egy "szia"-val kezdenék
2012. jún. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De gonosz vagy:)

Ahhoz képest h félénk vagyok nekem ez elég nagy lépés volt!

2012. jún. 17. 12:15
 4/6 anonim válasza:
Hát... kezdjetek el beszélgetni, de nem rögtön arra terelni a szót... szóval ezt úgy kell csinálnod, mintha egy kis haver lenne, utána pedig a téma nagyon langyosan de kezd közelíteni a cél felé... szóval magadhoz kell melegíteni. De ha van valami olyasmi dolog, ami gátolna írj private-ot...
2012. jún. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez nem félénkség... jól vagy nevelve ;) Szóval ha megjelölöd ismerősnek, az nem valami nagy kunszt... :) Ismered, ismered, dá' kész :D Beszélgess vele rendszeresen!
2012. jún. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2012. jún. 18. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!