Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti csak azokra a lányokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti csak azokra a lányokra mosolyogtok gyakran, aki tetszik nektek vagy szimpatikus?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy ismeritek a lányt, szoktatok néha beszélni is vele.
2012. jún. 16. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen a mosolygás szemezés akkor lép életbe ha tetszik a csaj :)
2012. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
elég fura kérdés :)
2012. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és ez akkor is igaz, ha a fiúnak barátnője van, és ekkor mosolyog egy másik lányra?
2012. jún. 16. 21:46
 4/12 A kérdező kommentje:

*mármint mindig ugyanarra a lányra.

amúgy nem tudok jól fogalmazni, ezért lehet fura a kérdés :D

2012. jún. 16. 21:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért mert mosolyog, mikor veled beszél, egyáltalán nem biztos, hogy otthagyja miattad a barátnőjét, ez remélem tiszta.
2012. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hangulat kérdése
2012. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem beszélgetés közben mosolyog, hanem csak úgy, ha pl ránézek, mert érzem, hogy néz, akkor már mosolyog, én meg visszamosolygok, de nem kapja el a fejét, hanem miután ránéztem ő is mosolyog tovább és közben néz..

amúgy köszi a válaszokat!:)

2012. jún. 16. 21:54
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor tetszel neki
2012. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

még annak ellenére is, hogy barátnője van? (csak kb 2-3 hónapja) amúgy csak pár hete kezdtem el felfigyelni rá, azelőtt is ugyanezeket csinálta, csak én olyan normálisnak vettem és "reflexből" visszamosolyogtam. de mostanában lehet, hogy látta rajtam, hogy tetszik nekem. amúgy nem ideges a közelemben, meg nem is ideges fajta.

a gyakori mosolygása tényleg azt jelentené??

2012. jún. 16. 22:12
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2012. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!