Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg gáz a pasi, ha a...

Tényleg gáz a pasi, ha a szandálhoz zoknit húz?

Figyelt kérdés
Neked milyen öltözködési furcsaság nem jön be egy pasiban?

2012. aug. 5. 20:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Soha nem vágtam hogy ez miért ekkora probléma .Egyesek szerint itt még a rothadó gombás láb is jobb....


Én csak szimplán logikátlannak tartottam ,de ha praktikusság és a logika lenne az elsődleges szempont mindenki szőrcsuhában járna.

2012. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Nem gáz. Az ne zavarjon meg téged, hogy itt többen vannak azok, akik szerint ez egy visszafordíthatatlan ízlésficam biztos jele. Akik így választanak párt maguknak, azok nem éppen a belső értékekre helyezik a hangsúlyt. Ha a te párod epés megjegyzéseket tesz rád e miatt, gondolkozz el azon, hogy esetleg van-e másik hozzád illő ember ezen a földön. Hidd el, hogy van.

Az én párom például nem szereti, ha így viselem a szandáljaimat, de ettől még szeret és csak egy vicces, de szeretetteljes megjegyzést kapok aznapi viseletemre. Ettől még nem dől össze a világ.

2012. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Szerintem sem az. Egy eredeti pasi, aki igazi egyéniség, el tudja fogadtatni magát még zoknis szandállal is. :P

De azért érdemes odafigyelned, hogy a többség simán szitává lőne, ha így látna téged az utcán. :D Javaslom a testszínű zokni viselését.

2012. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Tegnapig azok közé a nők közé tartoztam, akik gáznak tartják ha egy férfi zoknival veszi fel a szandált. De rá kellett jöjjek, hogy nem szabad ennek alapján megítélni valakit. Igazad van 22-es. Sajnos olyan társadalomban élünk, növünk fel, ahol a médiákból azt tanuljuk, hogyan kell kinéznie egy embernek, hogy menőnek számítson. A különböző női magazinokban számos cikk van arról, hogy mi az ami cikinek számít. Nem csoda, hogy annyi nő nem talál párt magának, amikor ezek alapján keres.

Én szerencsésnek tartom magam, mert a sors úgy hozta, hogy hamarabb ismertem meg belülről a páromat, mint külsőleg láttam volna, így nem követtem el azt a hibát, mint sokan mások, hogy első ránézésre nem tetszik, ezért szóba sem állok vele.

Szeretem őt és tudom, hogy ő egy értékes ember. Már nem a ruhája alapján ítélem meg. Olyan ruhát vesz fel, amilyet akar.

2012. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

22-esnek:

Köszi a választ. Úgy látom, tényleg gáz egy pasi a nők szemében, ha így cselekszik. A párommal semmi gond, hidd el, nem kell lecserélnem. Ettől még szeretjük és remekül megértjük egymást. :) (Tegnap bezúzta az összes szandálomat :D)


23-asnak:

Jó ötlet a testszínű zokni. Még akkor is, ha zsírkirály eredeti pasi vagyok. :)) Bár tartok tőle, hogy az is észrevehető és az a többség továbbra sem hagyna fel a szitává lövéssel. :)


24-esnek:

Hát ez teljesen szíven talált! Egy nő, aki kiszállt a "ki a jó hapsi szerintünk?" ipar agymosott szurkolótáborából. :D Érdekes, mert én is pont így ismerkedtem meg a párommal. :)) Talán pont ezért bízik meg bennem, hogy milyen öltözéket választok magamnak. Ha nem lenne ő és neked sem lenne még párod, akkor most biztos, hogy elkérném a telefonszámodat. :D

2012. aug. 6. 12:38
 26/27 anonim válasza:

Szerintem ha ilyen jó humorod van és így fogod fel a dolgokat, akkor tényleg mindegy mit veszel fel, nem az alapján fognak megítélni. :)

Én még azt is javasolnám egy ilyen kérdés feltevésekor, hogy kérdezd meg a válaszolók nemét és életkorát.

2012. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Jaj én például NEM azt írtam, hogy ez alapján választanék párt. Csak azt, hogy szerintem gáz. Nem néz ki jól. De a kérdés is ez volt, nem az, hogy ez alapján választanánk-e pasit. Nyilván, ha egy pasi szimpatikus lesz, jó a humora, jó benyomást kelt, akkor mindegy hogyan néz ki. Maximum megemlítem neki, hogy nekem nem tetszik így, de azt húz amit akar, az ő dolga. (Csak azért ne úgy nézzen ki, mint valami bohóc ha velem van.) De nekem elsősorban a belső számít!
2012. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!