Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg igaz az, hogy már az...

Tényleg igaz az, hogy már az első találkozásnál (pontosabban már az első pár percben) eldől az hogy akarunk-e a másikkal kapcsolatot? Mi erről a véleményetek? Szokott változnia véleményetek idővel a másikról ahogy jobban megismeritek? *

Figyelt kérdés

Ezthogy élitek meg?ezt úgy értem h meglepődök azon h hogyan isemrhettétek félre?


Azért kérdezem mert van egy lány akit ismerek már egy ideje és ha a fenti állítás igaz akkor nem igazán van esélyem.


*



2012. szept. 4. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Nálam nem feltétlenül dől el, de azért mondjuk 1 randi többé kevésbé bőven elég, hogy el tudjam dönteni.

Az első 1-2 percben csak akkor dőlt el, ha annyira megtetszett az illető minden tekintetben, hogy biztosan tudtam, hogy kell nekem.

És volt olyan is, hogy vaciláltam egy sráccal kapcsolatban de max az első randi alatt, és a végére el tudtam dönteni, hogy hát nekem bocs, de nem fog kelleni.


De olyan nincs, hogy ezeket a döntéseket megbánom, ha úgy döntöttem, akkor bizots, hogy tényleg nem fog kelleni, és úgy sem változik semmi.

21L

2012. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem volt, aki rüheltem, majdnem egy évig. Amikor először megpillantottam, azt mondam rá, helyes, jó pasi, szimpi, viszont utána jött az utálat. Úgy néz ki, hogy mégiscsak az első benyomás volt a jó, és ott volt bennem amikor utáltam is, a szimpátia, csak nagyon elnyomtam. hogy miért? ne kérdezd. talán jobban megismertem, és így teret kapott a szimpátia, de biztos amikor utáltam is valahol megvolt bennem. megkérdezhetem a korod, hátha ismerlek :D ? 19/l

2012. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A rokonszenvhez vagy ellenszenvhez tényleg idő kell, de a vonzalom vagy rögtön megvan, vagy sohasem leszel több, mint barát.
2012. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha kor alapján eg tudod állapítani akkor nagy mágus lehetsz :) 22 éves vagyok
2012. szept. 4. 15:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben még soha nem dőlt el az első pár percben. Volt olyan, akit már 15 éve ismertem, amikor őrülten beleszerettem.
2012. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ASOT ***** válasza:
100%

Az, hogy ebből komoly kapcsolat lesz e azt nem lehet megmondani.


De ha tetszik és utána leülök vele beszélgetni ismerkedni és egy fél órát már eldumáltunk, akkor 2 dolgot biztosra lehet tudni!


1-ik hogy szeretnéd e jobban megismerni és találkozni vele

2-ik. hogy csak szex lesz e vele vagy több is.


Mert amúgy lehet h hetekkel hónapokkal később mikor már azt hiszed h ismered és minden Happy lesz meg hasonló akkor is kiderülhetnek olyan dolgok amiért EGY pillanat alatt megváltozik minden és azt mondod Te jó isten jobb ha tiplizek...

2012. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszi! Nem ismerlek :) akit ismerek, az nem 22, úgyhogy meg is van állapítva :D
2012. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nincs feltétlenül igy, pl van olyan hogy valakit már évek óta ismersz, egyszer meg csak rájössz, hogy több barátnál, vagy olyan is van, hogy az elején utálsz valakit, aztán meg bírni fogod. De előfordulhat az is amit te irtál, hogy rögtön oda leszel érte. De nem feltétlen tényleg!
2012. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én a mostani párommal már az első találkozáson éreztem h komoly kapcsolatot szeretnék vele :) 2. találkozáson ami másnap volt pedig már össze is jöttünk :D sztem van ebben vmi h első látásra megérzi az ember h akar-e vmit v sem..és nemcsak a külsőre gondolok hanem h hogyan érzi magát az illető társaságában. Volt olyan akivel első perctől kezdve nemjöttem ki jól.....hamar vége is lett. Mostani párommal csak úgy izzott körülöttünk a levegő..és boldogok is vagyunk :)))
2012. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Rs. ***** válasza:
43%
Ez szerintem hülyeség.. Egy embert először meg kell ismerni !
2012. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!