Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék megismerkedni...

Hol tudnék megismerkedni 30-35 év közötti pasikkal? 21 éves lány vagyok, a korombeliek egyáltalán nem vonzanak, , még d*gni sem tudnak rendesen.

Figyelt kérdés
Minden hétvégén járok szórakozni,de ott sajnos csak fiatal srácok vannak, az a pár 30-as pasi,aki még bulizni jár..elég komolytalan.. :-(

2012. szept. 19. 20:55
1 2 3 4
 1/35 TOMAtm ***** válasza:

Na végre valaki megmondta a frankót xD

30/F

2012. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Te is komolytalan vagy, akkor miért baj, ha ők azok?
2012. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 ASOT ***** válasza:

mert talán azok már nem discoba járnak talán.

de van 1-2 hely ahol értelmes 30 körüli pasik is megfordulnak.


Amúgy meg nem csak szórakozóhely létezik. lehet megállóban a pékben az üzeletekben bevásárlóközpontokban, vagy éppen amerre jársz, mindenhol belebotolhat az ember ilyenekbe.


Habár nekem kicsit általánosításnak tűnik h minden korosztályod béli pasit egy kalap alá veszel.

2012. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
69%
De most hogy tudsz olyat mondani, hogy nem d*gnak jol, tan osszefekudtel a fel orszaggal?
2012. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ez a tapasztalatom...Miből gondolod,h komolytalan vagyok? Jó nyílván egy 30as pasi komolyabb nálam,de pont ez a lényeg..én úgy gondolom,h egy kapcsolatban a pasinak kell tapasztaltabbnak lennie..sőt én úgy gondolom okosabbnak is...azt szeretném,ha irányítana egy picit:)
2012. szept. 19. 21:02
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem össze a fél országgal,de volt pár kalandom...
2012. szept. 19. 21:03
 7/35 anonim válasza:

Ja, nem is csodálom, amikor csak a jóképű, izmos, magas pasiknak jutnak lányok, a maradéknak meg nem is jut lány, így huszonévesen prostizni kényszerül, nicns is kin gyakorolnom. 23 évesen egyszer szexeltem és azért is fizettem, senki sem hagyja a gyakorlást nekem és sok sorstársam is így van ezzel.

Á, még, hogy a fiúk válogatósak. -.-

2012. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Abból pl., ahogy írsz.

Süt róla, hogy a korodhoz képest is komolytalan vagy, ezenkívül komolynak tartod magad és mindenkit egy kalap alá veszel.

Egyértelműen komolytalan vagy.

2012. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:

Nem akarlak elszomorítani, de a 30-35 közötti pasik sem tudnak d..ni. Ezt onnan tudom, hogy mikor én voltam 30-35 közötti pasi, folyamatosan a 20-25 közötti pasik nőit kellett kezelgetnem. :DD

Ma viszont 35 alatti csajszival még csak beszélgetni sem szívesen állnék le, nem hogy d..ni.

2012. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Itt is tudsz például! Tessék :) 35F
2012. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!