Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mi az oka annak, ha nem...

Fiúk! Mi az oka annak, ha nem mertek oda menni egy lányhoz buliban?

Figyelt kérdés

Szóval kezeljük tényként, hogy nagyon bejön nektek egy lány egy buliban (nem házibuli, közösségi helyszín), 1-2 mondatot váltottál vele, folyton őt keresed, mosolyogsz rá, messziről próbálsz mutogatni, stb...de még sem mész oda. Elkezdesz egy ronda lánnyal táncolni (tényleg az volt:D) és miközben őt ölelgeted azt nézed, aki tetszik neked. Mi ennek az oka?

Én nagyon sok fiútól hallottam már, hogy nem mernek hozzám oda jönni, pedig aranyos, kedves lány vagyok állítólag, sokat is mosolygok. Ezek a fiúk is csak utólag merték bevallani, ha valami csoda folytán elkezdtünk beszélgetni.

Én úgy gondolom, hogy a férfiak dolga kezdeményezni...bár lehet, hogy ez eléggé régimódinak tűnik, de én ennek a híve vagyok.


Mi lett veletek? Kiveszett belőletek a férfiasság?:s



2012. okt. 13. 19:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg túl jó nő hozzám képest és esélytelennek tűnik a dolog...
2012. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
46%

Gratulálok, feltetted a 612412125. ugyan ilyen kérdést.


Sok oka lehet... vagy félénk, vagy nem érdekled igazán csak részeg és azért bámul, stb...

2012. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
74%
már nem azért de ha túl jó nő akkor és mosolyog rám és mutogat vagy valami ha csak néz látom és mosolyog én akkor oda megyek mert tudom h van esélyem!!én így vagyok vele.
2012. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Na én is kb. így voltam...
2012. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De én ezt nem tudom megérteni...a fiúk mindig a szép lányokat kultiválják, az ő társaságukat keresik, és mikor lehetőség adódik (a lány is visszamosolyog, egyszóval jeleket ad, hogy részéről is rendben lenne) akkor miért nem lépnek? Itt már nem lehetne arról beszélni, hogy hát nem biztos, hogy bejövök neki, mikor egyértelműen kimutatja, hogy igen...
2012. okt. 13. 19:53
 6/23 anonim ***** válasza:
Mert átlag 10 lányból aki visszamosolyog,szemez stb.,1-nél van esélyünk. És ha mindegyiknél bepróbálkozunk,az a 9 visszautasítás eléggé elveszi a kedvünket és az önbizalmunkat..de ezt gondolom nem érted,mert nektek más dolgotok sincs mint várni,hogy leszólítsanak.
2012. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

Először is ne egy ilyen balf@sz miatt ítélj meg, hogy belőlem is kiveszett a férfiasság, illetve erre szerintem nem csak én ugrom.


Én ha lemegyek egy buliba, végignézem a csajokat, aki jól néz ki, azt kicsit tovább, és kész. Nem szoktam odamenni a lányokhoz, nem azért mert nem merek, hanem mert diszkóban nem akarok. Ha máshol vagyunk, nem okoz gondot megszólítani a lányt.


A fenti példába belegondolva pedig szerintem a srác "féltékennyé" akart tenni (kérdés, hogy téged egy idegen csávó mennyire tud féltékennyé tenni, habár úgy látszik igen, mert megkérdezted a kérdést, és gondolom nem most vagy a diszkóban), szóval azt akarta, hogy te menjél oda hozzá táncolni, vagy beszélgetni, vagy leszopni, mit tudom én. Szóval igen, belőle kiveszett a férfiasság.


De amúgy tuti nem vagytok többek 16-nál, agyilag biztosan.

2012. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mert tudom, h egy lánynak se tetszem. Nemhogy a szépeknek, de még a csúnyáknak se.
2012. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Kicsi az önbizalma a srácnak, és túl jó nőnek tűnsz számára. Biztos sok pasi szívesen felszedne téged, vagy kihívóan öltözködsz, nemtom.

Ha azt akarod, h kezdeményezzen, akkor küldj egyértelműbb jeleket. Különben meg nem neki kötelező kezdeményezni.

2012. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudom mondani, amit a legelső írt: "Esetleg túl jó nő hozzám képest és esélytelennek tűnik a dolog".


hány éves vagy egyébként?

2012. okt. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!