Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti mit szóltok ahhoz,...

Fiúk, ti mit szóltok ahhoz, ha egy csinos, kedves, egyszóval szép lány odamegy hozzátok buliban és ő kezdeményez?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Nem tartanátok gáznak, hogy ő megy oda? Vagy épp ribancnak?

Csak azért kérdezem, mert én már jó párszor befürödtem azzal, hogy várom, hogy odajöjjön hozzám az, aki nekem tetszik, de mindig csak néznek jönni nem mernek:) Most lehet próbálok változtatni a hozzáállásomon, ha azt mondjátok, hogy nem gáz:)

Szóval mit gondolnátok egy ilyen lányról? És mit mondjon nektek, mi az a szöveg amivel ha oda megy nem röhögnétek ki?:D



2012. okt. 15. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én már többször mentem oda srácokhoz, kb pont teljesen mivel nyitsz, ha tetszel nekik, akkor örülni fog, hogy kezdeményeztél, ha nem tetszel, akkor meg elküld.

Ennyi.

2012. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
*mindegy mivel
2012. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, de bátor és de aranyos, ahogy ilyen naivan odajött hozzám és azt hiszi milyen jó lesz. Kifelé pedig mosolygok és próbálom levakarni illedelmesen, hogy megóvjam egy durva csalódástól, ezért általában még vonzóbb leszek, mert nem lehet. Tehát még kevésbé lehet lerázni, de azért nagy nehezen sikerül egy idő után. Ilyenkor látok egy kis durcit rajtuk, ami miatt sajnálom, de hát az élet kemény és van még annyi srác aki szívesen él majd a helyzettel :) Én ezt szoktam.
2012. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én nem a levakarhatatlan csajokról beszélek most...csak annyi, hogy odamennék, és kérdezném, hogy van-e kedve táncolni..ennyi. Ha azt mondja, hogy nincs, hát akkor ez van. Nem vagyok tapadós, sőt..már barátnőim szóltak rám múltkor, hogy én miért nem tudok nyitni:D Eléggé régimódi vagyok, úgy gondolom a fiúk dolga. De mostanában a fiúk nagyon ellustultak, várják, hogy őket szedjék fel a lányok:D
2012. okt. 15. 13:12
 5/18 A kérdező kommentje:
Első: tehát úgy gondolod, hogy ha látom, hogy egyértelműen bejövök a srácnak, de ő nem mer odajönni, én viszont lépek és oda megyek hozzá akkor nem lesz kínos?:D Ergo díjazná?:d
2012. okt. 15. 13:14
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha odamész a pasihoz felajánlkozni, az olyan, mintha kiherélted volna egyrészt...másrészt meg ki is használhat, mert ott vagy neki ingyen és bérmentve.... Ez biológia, nem egyenjogúság.
2012. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is ezzel van gondom gyakran. De én úgy érzem, nekem nem kell olyan pasi, aki annyira félénk, hogy inkább elszalaszt egy lehetőséget. Ő az élet többi területén is valószínűleg ilyen mulya. Volt olyan, aki kimutatta, hogy nagyon tetszem neki. Az jól esett. De több olyan, aki képtelen nyitni, csak bámul, méreget, esetleg ha ismer, akkor értelmetlenül viselkedik. Na, ezeket nem bírom. Akkor talán nem is tetszem neki annyira. Én nem fogok kezdeményezni, nem tálalom fel magam neki, hogy aztán kihasználhasson. A döntés legyen az enyém, ne én nyissam meg a kapuimat előtte.
2012. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha _szerény_ vagy és nem nyomulós, nem rámenős, nem akaszkodsz rá... ebben az esetben nyert ügyed lehet, ha te is tetszel a kiszemelt srácnak.

Szöveg? Nagyon egyszerű... mondd azt neki (így kicsit érezteted vele, hogy neki kellene kezdeményeznie...), hogy "szia, meghívsz egy italra, vagy meghívjalak én?" :)

28F

2012. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz hozzá tartozik (bár ezt nem akartam leírni:D), hogy először ő jött oda hozzám, jobban mondva egymás mellett táncoltunk egy sráccal, megsimogatta a fejem aztán mondott egy kevésbé értelmes mondatot, amin nevettem (nem tudtam máshogy lereagálni:DD) és utána egész éjszaka már csak bámult, mutogatott nekem messziről és ennyi..szóval lehet én voltam a hülye, hogy nem folytattam tovább a beszélgetést:s ezért gondoltam, hogy lehet arra várt menjek én oda?:/
2012. okt. 15. 14:03
 10/18 A kérdező kommentje:
8-as ez a szöveg nagyon jó! legközelebb bejátszom:DD
2012. okt. 15. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!